לפרטים והזמנות
073-7281111

תקנון


כללי

המונח 'משתמש' להלן משמעו כל אדם היוצר קשר, המבקר ו/או רוכש מוצר באתר האינטרנט של "ג'נרל מכונות משרד בע''מ" באמצעות רשת האינטרנט. המונח 'אתר' להלן משמעו אתר האינטרנט של "ג'נרל מכונות משרד בע''מ" שותפיו ו/או ספקיו, להלן: "החברה". האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

מידע ושינויים

כל מידע, מחירים ומפרטים טכניים באתר זה עלולים להיות נתונים לשינויים ללא התראה מוקדמת וללא התחייבות "החברה" לשמור המידע הישן.

זכויות יוצרים

לפי דיני זכויות היוצרים התקפים בישראל, ועל פי אמנות בין-לאומיות, זכויות היוצרים בפרסומי "החברה", כולל אלו המתפרסמים באתר זה, שייכות ל"החברה", אלא אם כן נקבע באופן מפורש בין "החברה" לבין מי מספקיה כי זכויות היוצרים בחומר המוגן שייכות לגורם אחר. זכויות יוצרים אלו חולשות, בין השאר, על טקסט, תמונות, איורים, מפות, קטעי צליל, קטעי וידיאו וכל מידע המופיע באתר ואשר הועלה אליו במערכת ניהול התוכן של האתר ע"י "החברה" או בשמה (להלן: החומר המוגן). בכפוף לדיני זכויות יוצרים, אסור למשתמש להעתיק, להפיץ מחדש, לשדר מחדש או לפרסם חומר מוגן, ללא הסכמה מראש ובכתב מאת המשרד.

שימוש באתר

בכפוף לדיני זכויות יוצרים, אסור למשתמש להעתיק, להפיץ מחדש, לשדר מחדש או לפרסם חומר מוגן, ללא הסכמה מראש ובכתב מאת המשרד. המשתמש רשאי לעשות 'שימוש הוגן' בחומר המוגן, לפי הכללים הקבועים בדין. שימוש הוגן כולל ציטוט סביר מתוך החומר המוגן. המצטט כאמור חייב לציין את המקור לציטוט, בין אם הוא המשרד ובין אם הוא גורם אחר. אסור למשתמש לעשות בחומר המוגן כל סילוף, פגימה או שינוי אחר, או כל פעולה שיש בה משום הפחתת ערך ביחס לחומר המוגן, העלולה לפגוע בכבודו או בשמו של בעל זכויות היוצרים בו.

הזמנה ואחריות מוצר "החברה" מתחייבת לשלוח למזמין/ה את המוצר שהלה הזמין/ה, אולם במידה של שביתה ברשויות המכס או הדואר עלול המשלוח להתעכב עד למועד המאפשר משלוח. במקרה של שביתה ועיכובים שאינם באחריות "החברה" לא תישא "החברה" באחריות כלשהי בגין ההמתנה. במידה שהדגם המוזמן אינו במלאי ו/או במקרה של שביתה בדואר ו/או עיכוב כאמור ומכל סיבה שהיא, תעדכן "החברה" את המזמין/ה בשל העיכוב. לגבי שאלות ספציפיות יותר אנא צור/י עימנו קשר טלפוני או בטופס ההתקשרות באתר.

הליך הרכישה באתר אינו מאובטח בטכנולוגיית SSL ועל-כן לא מיועד לביצוע הזמנות באמצעות כרטיסי אשראי. הליך הרכישה הבטוח ביותר הינו באמצעות הפקס, באמצעות הזמנה בדואר האלקטרוני או בטלפון. על-כן ממליצה "החברה" על רכישה במסלולים אלו, לאבטחה מירבית.

"החברה" מתחייבת לשלוח למזמין/ה מוצר חדש בלבד ובאריזתו המקורית, אלא אם כן תואם וסוכם עם המזמין/ה מראש כי המדובר במוצר מתצוגה או משומש, ומתחייבת לספק המוצר עם תעודת אחריות / ו או שירות.

הקנייה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי קרא והבין את תקנון האתר וכי לא תהיה לו ו/ או למי מטעמו כל טענה ו/ או תביעה כנגד בעלי האתר ו / או מפעיליו / או מי מטעמם מלבד טענות הנוגעות בהפרת התחייבות בעלי האתר ו / או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו.

לביצוע פעולה באתר רשאי כל משתמש אזרח ישראל שגילו מעל 18 שנים.

אופן ביצוע הזמנה

א. לאחר שביצעת את ההזמנה תקבל הודעה ראשונית על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את "החברה" לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנתך נקלטו במערכת.

ב. רק לאחר ש"החברה"  תסיים לבדוק את פרטיך [כגון תוקף וחוקיות כרטיס האשראי שלך, זהותך וכד'], ויתקבל  אישור מחברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הצעתך כברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת, בתנאי שהם מצויים במלאי, או יצרניהם או מפיציהם בישראל. 

ג. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר,כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת הזמנתך ועיבודה על ידי "החברה".

ד. אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, תיהא חברת "החברה" רשאית לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.

ה. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.

ו. הזמנה ברת-תוקף תיחשב להזמנה הכוללת תשלום בגין המוצר באמצעות מערכת הסליקה באתר. הזמנה שהתבצעה ללא תשלום בפועל תיחשב לפניה מצידך בקשר למוצר אולם לא להזמנה ברת-תוקף. לתשומת לבך: הזמנה ללא תשלום במערכת סליקה אינה מחייבת את "החברה" לספק את המוצרים שהזמנת, והיא רק מעידה על התעניינותך במוצר באתרנו.

רק לאחר ש"החברה" תסיים לבדוק את פרטיך [כגון זהותך וכד'], תקבל ממך אמצעי תשלום תקפים והתשלום יאושר בפועל בחב' האשראי, תיחשב הזמנתך ו/או פנייתך בקשר למוצר להזמנה ברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת, בתנאי שהם מצויים במלאי, או יצרניהם או מפיציהם בישראל.

מועד אספקה

א. זמן האספקה הינו כ 7 ימי עסקים אלא אם צוין אחרת בתאור המוצר (להלן:' מועדי האספקה'). חישוב מועדי האספקה יהיה על פי ימי עסקים, דהיינו ימים א'-ה', למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. יחד עם זאת, אנו כמיטב יכולתה להקדים את זמן האספקה ככל הניתן. המחירים כוללים הובלת המוצר/ים עד לבית הלקוח באמצעות שליח מטעם "החברה" , או באמצעות איסוף עצמי בירושלים או במחסן הראשי בהצגת תעודת זהות ואישור הזמנה. למשלוח מוצר/ים לאזורים מרוחקים או איזורים שאינם אזורים עירוניים ו/או ליש"ע יש לתאם תחילה עם "החברה". 

ב. במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו [כגון שביתה במכס או בדואר וכד'] יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת/אספקת המוצרים ו/או השירותים, מכל סוג שהוא, באופן מלא או באופן חלקי, ובכל דרך שהיא, ו/או את אספקת המוצרים ו/או אספקת השירותים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, זה או אחר, על צורותיו השונות, ו/או אם בשל פעולות של כח עליון אחר ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או השירותים בכל דרך שהיא, ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים ו/או השירותים בין מועד פרסום המוצרו/או השירות לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר ו/או השירות, רשאיים מנהלי האתר מטעמה של  חב' "החברה" להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של הרוכש מבצע הפעולה.יודגש בזאת שמוצרים שאינם מסופקים באמצעות שליחים אינם ניתנים לבקרה ע"י "החברה"   ואינם בשליטתה, והנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה נגד החברה עקב שיבושים באספקה שלא סופקו באמצעות שליח מטעם החברה.


ד. אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים מטעם "החברה", ובכפוף לרשימת הישובים אשר בידי "החברה" בהן מתבצעת שליחות עד הבית. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם "החברה" לבצע את משלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אוויר ו/או מצב בטחוני העלול לסכן את חיי המשלחים, יובהר העניין ללקוח וימצא פתרון חליפי המקובל על שני הצדדים, כגון אספקת המוצר באחת מחנויות "החברה".

יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה "החברה"   הפוסקת הבלעדית בעניין זה.


ה. במידה והרוכש יהיה מעוניין בכך, יוכל לסור לאחת מחנויות "החברה"   ולקבל המוצר שהוזמן בעצמו בלא כל עלות נוספת למחיר.


ו. לתשומת ליבך: כל הזמנת ואספקת מוצר באתר כפופה להימצאות מלאי מספק של המוצרהמוצע למכירה. "החברה"   עושה כמיטב יכולתה כדי לוודא מול הספקים שהמוצרים המוצגים למכירה באתר יימצאו במלאי ה ספקים במועד הצעת המוצרים למכירה ועד למועד אספקתם , ואולם "החברה" אינה מתחייבת כלפיך כיבכל מקרה יהא המוצר אשר רכשת או בו זכית באתר במלאי הספקים , ואינה יכולה להבטיח לפיכך כי המוצר אותו רכשת או בו זכית יסופק לך במקרה שלהיעדר מלאי, מכל סיבה שהיא.


ז. במידה ויתברר כי מוצר שרכשת באתר לא היה מצוי במלאי במועד רכישת המוצר באתר או התגלה חוסר במלאי המוצר לאחר הרכישה, תישלח לך הודעה מתאימה באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות הטלפון . במקרה זה, תהא רשאית "החברה" להציע לך מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן . במידה ותקבל את הצעת ה, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. היה ואינך מעוניין במוצר החלופי , תהא זכאי לסרב לקבלו ובמקרה זה תבוטל הזמנתך ו"החברה"  מחיוב כרטיס האשראי שלך  או תשיב לך כל סכום ששולם בגין המוצר, ככל ששולם. למעט בגין קבלת מוצר חלופי או ביטול עסקה כאמור לא תהיה לך כל טענה , תביעה ו /או דרישה , מכל מין וסוג , כלפי "החברה" ו /או הספקים בגין היעדר מלאי כאמור, לרבות בגין רכישה או זכייה במוצר או ציפייה לזכייה כאמור , אובדן רווח, רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר וכיו''ב.


מחירים ואמצעי תשלום

א. חיובך יתבצע באמצעות כרטיס האשראי או בהמחאה או במזומן, באחת מחנויות "החברה", במחיר שמופיע בסמוך למוצרים שהזמנת, בתוספת הוצאות המשלוח ודמי הטיפול, כמפורט בסמוך לכל מוצר ו/או בדף המוצר, או בהמחאה בעת האספקה. 

ב. "החברה" רשאית לשנות את מחירי המוצרים ואת דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שייתפרסם באתר בעת שתשלים את תהליך ההזמנה במלואו.

ג. כל המחירים המופיעים באתר כוללים מע'מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש.

שיטות תשלום

1.כרטיסי אשראי (בהזמנה טלפונית יש לשלוח צילום תעודת זהות של בעל הכרטיס בפקס). עסקת כרטיס אשראי תבוצע אך ורק בנוכחות בעל הכרטיס ובצרוף תעודה מזהה. במקרה של רכישה טלפונית, חייב בעל הכרטיס להיות נוכח בעת קבלת המוצר/שרות.

2.מזומן (שטרות) במעמד קבלת המוצר באחת מחנויות "החברה".

3. תשלום בהמחאות. 

תשלום בהמחאה אפשרי בתנאי שהצ'ק שיוכתב לפקודתינו. יופקד בחשבון הבנק לפחות 3 ימי ערך לפני אספקת המוצר/שרות  וקבלת אישור מתאים מהבנק לגבי פירעון הצ'ק. תשלום בצ'ק בנקאי דינו כצ'ק רגיל.

4. תשלום בהעברה בנקאית

ניתן לשלם באמצעות העברה בנקאית לחשבונינו  אספקת המוצר/שרות תבוצע לאחר קבלת אישור התשלום מהבנק את פרטי חשבון הבנק ניתן לקבל בעת ביצוע ההזמנה. 

5. כרטיסי אשראי: "החברה" שומרת לעצמה את הזכות לקבל הזמנות רק לאחר אישור הכרטיס ע"י חברת האשראי כמו כן "החברה" אינה מחויבת לקבל את כל סוגי כרטיסי האשראי.


ביטול עיסקה

א. המזמין רשאי לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא פגם כלשהו, כאשר לא נעשה בהם שימוש. וזאת ע'י הודעה בכתב בטופס יצירת קשר באתר. לאחר בירור פנייתך יש ל החזיר את המוצר באמצעות הדואר לכתובת אשר תינתן לך. לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי משלוח), ובניכוי עלות שליחות ההחזרה (במידה וקיימת עלות).

אם המוצר נבדק על ידי גורם מטעם "החברה" ונמצא שהוא לא הוחזר כנדרש, באריזתו החדשה והמקורית, לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה הזיכוי יהיה יחסי לערך המוצר שהוחזר, בניכוי הוצאות או התחייבות בשל משלוח, אריזה,פתיחת החומרים המתכלים במכשיר, ו/או כל הוצאה או התחייבות אחרת ש"החברה"  תוציא או שהיא התחייבה עליהם בשל התקשרות בעסקה או בשל ביטולה.


ב. במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול.


ג. אינך רשאי להחזיר או להחליף מוצרים הניתנים להקלטה, או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה של מוצר פגום, אתה רשאי לשלוח את המוצר בצירוף חשבונית המס שקיבלת ומכתב המתאר את הבעיה במוצר.לאחר שנקבל את פנייתך, נשלח אליך שנית את המוצר על פי הזמנתך המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי אצל הספק.


ד. תוצאות הביטול שלא עקב פגם:

במקרה של ביטול שלא עקב פגם, יחזיר "החברה" בע''מ בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, יבטל את החיוב בשל העסקה ולא יגבה ממבצע הפעולה סכום כלשהו, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם. יובהר ויודגש, דמי הביטול יכול שיגבו ע"י "החברה" מכונות משרד.

אם קיבלתם את המוצר, עליכם החובה להחזרת המוצר ל"החברה" בע''מ, על חשבונכם. חשוב לציין, כי תחוייבו בתשלום מלא בגין השילוח גם אם טרם קיבל את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשלח מהחנות לחברת השילוח. יובהר ויודגש: ביטול העסקה כפוף לכך שהמוצר ישוב לבעל החנות באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא. 

דעו: לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצעה להם הרכבה או הפעלה, אלא באישור מראש. מחברת "החברה" האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן.


אחריות

א. "החברה"  ו/או מי מטעמו אינם מייצרים את המוצרים, ואינם נושאים באחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, לשמות היצרנים ו/או לכל מצג שנעשה באתר בכל הנוגע לפרטים האמורים. לעתים יתכנו הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים המדויקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל.

המוצרים באתר מוצגים בתום לב, ואין בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד "החברה"  לגבי אופיים של המוצרים, תכונותיהם, טיבם, שמות היצרנים וכיו'ב. אם רכשת מוצרים פגומים, זכותך להחליפם או להחזירם ולקבל את כספך בחזרה, כפי שפרטנו בתנאי שימוש אלה.

ב. האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ולתכולתם, לרבות הוראות הפעלה בשפה העברית, חלה על היצרנים, היבואנים של המוצרים ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות שמצורפת אליהם. היצרנים, היבואנים של המוצרים לקחו על עצמם את כל החובות המוטלות על "עוסק" על פי חוק הגנת הצרכן, תשמ'א - 1981 והתקנות שהוצאו מכוחו.

ג. בשום נסיבות לא תחול על "החברה"  ו/או מי מטעמה אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשיים, נזק מקרי, מיוחד ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, בכלליות האמור לעיל, לרבות, ומבלי לפגוע ואו לדרוש דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש במוצרים, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים או שירותים, או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת, ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע ל"החברה" ו/או מי מטעמה על האפשרות של דמי נזיקין כאמור. אם אינך שבע רצון מחלק כלשהו של האתר או מאחד מתנאי תקנון זה, אנא כתוב אלינו ונבחן את פנייתך בקפידה.

ד. "החברה" ו/או מי מטעמו לא יישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה באתר.


פניות למשרדי "החברה"

בכל שאלה אודות אתר זה ו/או שירותי "החברה", ושאלות נוספות הנוגעות לתחום פעילות "החברה", ניתן לפנות ישירות למשרד בטופס ההתקשרות באתר זה. תשובות תינתנה בהקדם האפשרי.

אחריות מידע ושימוש באתר

המידע המוצע לציבור באתר הינו 'כמות שהוא' (As is). "החברה" לא ישא באחריות להתאמת המידע לצורכי המשתמש. כמו כן, לא ישא "החברה" באחריות לטעויות או לשגיאות בחומר המוצג באתר. לא ישא "החברה" באחריות לשינויים שנעשו בחומרים המוצגים באתר על ידו, על ידי המשתמש או על ידי כל צד ג'. המשתמש בלבד ישא באחריות לאופן שבו הוא עושה שימוש באתר. "החברה" לא ישא באחריות לכל נזק שנגרם למשתמש או לכל צד ג' כתוצאה ישירה או עקיפה מן השימוש באתר, לרבות נזק שנגרם עקב השימוש ביישומי תוכנה שהורדו ישירות באמצעות האתר או הופעלו כתוצאה מהשימוש באתר, לרבות יישומי Java, JavaScript, ASP, ActiveX, ו/או כל אפליקציה אחרת. לעניין סעיף זה, '"החברה"' משמע, לרבות עובדיו ונציגיו.


שמירת סודיות

מידע אישי שנמסר ל"החברה" באמצעות אתר זה, יישמר בסוד בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ'א 1891. פרסומים רשמיים של "החברה" במידה ותתגלה סתירה או אי-התאמה בין חומר המתפרסם באתר לבין חומר המופיע בפרסומים הרשמיים בכתב של "החברה", רק החומר בפרסומים הרשמיים כאמור ייחשב כנכון.

"החברה" תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה:

1.במקרה ונפלה בהצעה טעות קולמוס חריגה וברורה על פניה , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר;

2.במידה שלא תתקבלנה הצעות עבור המוצרים/ שירותים המוצעים למכירה;

3.אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו /או בעיה טכנית אחרת שמנעה ממשתמשים את היכולת להוסיף ולהשתתף במכירה באופן תקין;

4.במקרה של כוח עליון , פעולות מלחמה , איבה או טרור המונעים את המשך המכירה, ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין;

5.אם יתברר לה כי העסקה ו/או המכירה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הזוכים ו/או מי מהם ו/או צד ג' כלשהו;

6.אם יתברר ל"החברה" כי הזוכה עלול לשוב ולמכור את המוצר או ה שירות בו זכה לצד ג' ו/או לסחור בו.

7. אם יתברר שההזמנה\הצעה הינה של עובדי ג'נרל ו\או שותפים עסקיים ו\או ספקים של מכל סוג שהוא של חברת ג'נרל.

8. למען הסר ספק המכירות באתר ג'נרל מכונות משרד אינן מיועדות לחנויות ו\או לסוחרים מכל סוג שהוא,כמות המוצרים למכירה ללקוח הינם מוצר אחד בלבד לכל לקוח ומוצר אחד לכל הזמנה.

הודעה על ביטול המכירה תימסר ללקוח בטלפון ו/או בכתב לכתובת אותה ציין הלקוח בעת ההרשמה למכירה. במקרה זה, תבוטל הזמנתך "החברה" תימנע מחיוב כרטיס האשראי שלך או תשיב לך כל סכום ששולם בגי ן המוצר, ככל ששולם. למעט בגין השבת סכום העסקה כאמור , לא תהיה לך כל טענה , תביעה ו /או דרישה, מכל מין וסוג , כלפי "החברה" בגין ביטול העסקה כאמור בסעיף זה.


כשרות להשתמש באתר

1. כל משתמש רשאי להשתתף בהלי כי מכירות באתר על מנת לבצע רכישות , בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן:

2. המשתמש הנו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והנך קטין מתחת לגיל 18 או אינך זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושך באתר כאילו קיבלת את אישור האפוטרופוס.

3. המשתמש הנו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל.

4 המשתמש הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי.

5. המשתמש הוא בעל תא דואר א לקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל ניתן לקבל תא דואר אלקטרוני בוואלה! דואר אלקטרוני ללא תשלום.

6. חל איסור מוחלט על הספקים ו/או על עובדיהם ו /או על מי שקשור עימם מלהשתתף במכירות של מוצרי או שירותי הספק באתר.

7. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תהא "החברה" רשאית למנוע ממבצע פעולה מלהשתתף במכירות באתר ו/או מלהגיש הצעות, באמצעות חסימתו בכל אחד מהמקרים הבאים:

8. מבצע הפעולה ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין;

9. מבצע הפעולה הפר תנאי מתנאי התקנון;

10. מבצע הפעולה מסר בעת ההרשמה ו/או לאחר מכן בטלפון פרטים שגויים במתכוון;

11. מבצע הפעולה ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע ב"החברה" ו/או במי מטעמה ו/או בפעילות התקינה של האתר ו/או במי מהספקים ו/או בצד ג' כלשהו;

12. בכוונת מבצע הפעולה לשוב ולמכור את המוצר או ה שירות בו יזכה לצד ג ' ו/או לסחור בו.

13. מבצע הפעולה הינו יבואן ו/או משווק המתחזה לקונה תמים.


פיתוח האתר וזכויות יוצרים  www.generaltech.co.il
כל מרכיבי פיתוח האתר, קוד, סקריפטים, אפליקציות, מרכיבי מסחר אלקטרוני, עיצוב, בניית אתר, מיתוג, לוגו, ושאר מרכיבי פיתוח, עיצוב ומיתוג אתר "החברה" מוגנים בחוק זכויות יוצרים וזכות קניין רוחני של ' 011 לעסקים ' שותפיה ו/או בעליה. . למידע נוסף אודות בניית אתרים, סחר באינטרנט, בניית פורטלים, מיתוג עסקי, מסחר אלקטרוני, uפיתוח מערכות CRM בקרו באתר ' 011 לעסקים ': www.011.co.il. מערכת מסחר / חנות באינטרנט מבית MyShops מיישופס www.myshops.co.il, כל הזכויות שמורות.

logo בניית אתרים