לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. /
  3. מקרנים
  4. /
  5. צור קשר מקרנים

צור קשר מקרנים ואביזרי מקרנים

לקבלת קוד הנחה מיוחדת צור קשר אנו זמינים 24 שעות ביממה

073-7281111

מקרנים וציוד הקרנה למצגות ולחינוך. מסכי הקרנה, מתקני תליה, רמקולים ,קופסאות חיבורים והתקנה מקצועית

יעוץ מקצועי להתאמה מלאה לפי דרישתך

מספר המוצרים בסל : 0

כיצד לקנות מקרן ברקו Projector מקרנים מומלצים, מקרן נייד מקרן Full HD מקרן 4K מקרן לייזר - טיפים לקניית מקרן

טיפים לקניית מקרן: במאמר זה נעזור לך לבחור את המקרן המומלץ והמתאים לך ביותר לפי הגדרת הצרכים שלך.
להלן הצרכים העיקריים של משתמשי המקרנים:
1. מקרן ברקו למצגות.
2. מקרן ברקו משולב (Multi function Projector) למצגות ולוידאו וגיימינג.
3. מקרן ברקו לקולנוע ביתי (Home Cinema Projector).
4. מקרן ברקו לכיתות בית ספר קטנות (40 סטודנטים\תלמידים) וגדולות / מכללות / הרצאות (עד 100 סטודנטים\תלמידים).
5. מקרן מומלץ לגינה מקרן מומלץ לחצר מקרן לפרגולה מקרן לבית ומקרן לחדר.

סקירה כללית על תכונות וסוגי המקרנים הקיימים בשוק.

ישנם 5 סוגים עיקריים של טכנולוגיית מקרנים

מקרני DLP - הוא סימן רשום של חברת Texas Instruments DLP
טכנולוגיה שבה אוסף של מראות בגודל מיקרוסקופי אחראיות על הקרנה או חסימה של אור. כל מראה אחראית על פיקסל אחד או קבוצה של פיקסלים, וניתן להזיז אותה כך שאור, שמגיע ממקור אור, יוחזר לכיון צלעות קירור (על מנת לייצג פיקסל כבוי) או לכיוון התצוגה (פיקסל דולק). החלפה מהירה של הצבע של האור היוצא ממקור האור, מאפשרת תצוגה צבעונית. שיטה נוספת היא לאחד תמונות מונוכרומטיות שמוקרנות מ-3 רכיבי DLP.

מקרני אל סי די LCD
בדומה לפעולת מסך אל סי די. למקרנים אלו יש מקור אור חזק, אשר מפוצל באמצעות מנסרה ל-3 צבעים. כל אחד מהצבעים עובר דרך מסנן LCD, אשר מאפשר "הדלקה" או כיבוי של כל פיקסל באותו הצבע. שילוב של האור שעבר בשלושת המסננים מרוכז על ידי עדשה ומוקרן לכיוון המסך.

מקרני 3LCD
שיטת ההקרנה 3LCD הנה מבית EPSON ועל-כן קיימת רק במקרני החברה. יתרון השיטה המושגת באמצעות שימוש ב-3 צ'יפים התורמת לעצמת הצבע באופן שע"פ חב' אפסון הנה עד פי 3 (!) ממקרני DLP רגילים.

מקרני לד LED
טכנולוגיית ה-LED הגיע גם לעולם המקרנים בשנים האחרונות. נורות לד, להבדיל מנורות להט "רגילות", ניחנות באורך חיים רב של אלפי שעות עבודה, גורם שיצרני המקרנים LED מדגישים בפרסומיהם. זו עובדה נכונה, אלא שעצמת ההארה (כלומר בהירות התמונה) של מקרנים אלו נופלת בהרבה משל מקרני LCD וכמובן ממקרני DLP, ולכן נמצא טכנולוגיה זו בעיקר במקרנים סיניים מוזלים.

מקרני לייזר Lazer Projectors
הדור החדש של המקרנים הינו מקרני הלייזר , מקרניי הלייזר מיועדים  לפלח השוק האיכותי בתחום הקולנוע הביתי מוזיאונים אודיטוריום ועוד. מדובר במקרני פרימיום, המגיעים באיכות Full HD ו/או 4K, עצמות הארה ( Lumen ) גבוהות  ובניגודיות תמונה גבוהה ביותר . כמו כן מקרני הלייזר בעלי זמן חיי נורה (אין נורה במקרן לייזר) של עד 20,000 ואף 30,000 שעות הקרנה . בנוסף במקרן לייזר אין ירידה בעוצמת ההארה לאחר 1000 או 2000 שעות הקרנה ובאופן כללי מספקים איכות הקרנה גבוהה ביותר. בשנים האחרונות אנו רואים גדילה בכמות וירידה במחיר של מקרניי הלייזר , ומקרניי הלייזר הינם הדור הבא של המקרנים.


תכונה עיקרית מס' 1: עצמת הארה ANSI LUMENS

עצמת הארה הנה מרכיב חשוב ביותר ברכישת מקרן. המקרנים מחולקים ל4 קטגוריות ראשיות: 

א. מקרנים עד 2990 אנסי לומנס. מקרנים אלו מתאימים לחדר הקרנה חשוך מאוד ולא יפיקו תמונה בהירה בתנאי תאורה מאתגרים כגון בחדר מואר או בחוץ.
ב. מקרנים מ3000 ועד 3990 אנסי לומנס. מקרנים אלו מתאימים  לכיתת לימוד גדולה קולנוע ביתי בסלון , מצגות אולם ארועים וכו' המקרנים יכולים להקרין בחדרים חצי עד רבע מוארים אך אינם יכולים להקרין בחדרים מאוד מוארים.
ג. מקרנים מ4000 ועד 9000 אנסי לומס. מקרנים אלו מתאימים לחדרי ישיבות ו אולמות מאולם קטן לאולם גדול בהתאמה לעוצמת הארה. 
לכנסים. לאולמות אירוח. להופעות חוץ. המקרנים יכולים להקרין באולם חצי מואר אך אינם יכולים להקרין האולמות מוארים באור יום.
חשוב ביותר לפני רכישת המקרן עליך לדעת היכן אתה הולך להקרין עם המקרן ולפי הדרישה לבחור את עוצמת הארה.

תכונה עיקרית מס 2: רזולוציה Resolution
ישנן מס' רזולוציות במקרנים יש לבחור את המקרן ברקו לפי הרזולוציה הטבעית בלבד ולהתחשב ברזולוציית הדחיסה רק כעזר משני ולא עיקרי להלן סוגי הרזולוציה:

1. מקרנים עם רזולוציה טבעית VGA של 640x480 - מקרנים אלו הנם מקרנים נחותים וזולים איכות ההקרנה שלהם הנה בסיסית ביותר.

2. מקרנים עם רזולוציה טבעית SVGA של 600x800 - מקרנים אלו הנם מקרנים בסיסים איכות התמונה הנה איכות סבירה מקרנים אלו טובים לווידאו עד איכות DVD.

3. מקרנים עם רזולוציה טבעית XGA של 768x1024 - מקרנים אלו הינם מקרנים טובים ואף מעל איכות התמונה הינה איכות HD אמיתית ורזולוציית ההקרנה למצגות הנה רזולוציה טובה לגיימרים ורואים מצוין את הכיתוב במצגות. כמו כן ניתן לראות סרטים באיכות גבוהה ביותר של 720P.

4. מקרנים ברזולוציית WXGA‏ של 1280x800 - מקרנים אלו בעלי רזולוציית הקרנה גבוהה, המותאמים מאוד לקולנוע ביתי עקב יחס התצוגה הנוח ואיכות התמונה עמם ניתן לראות סרטים באיכות גבוהה ביותר של HD 720p, וכמובן למצגות איכותיות מאוד במשרד, בכתה, או בחדר הישיבות.

5. מקרנים עם רזולוציה טבעית Full HD של 1920x1080 - מקרנים אלו הינם מקרנים מעולים ובעלי הרזולוציה הכי גבוהה שיש היום בנמצא, ומהווים את הבסיס למקרני 4K. הרזולוציה הנה מעולה לגיימרים ולסרטים בקולנוע ביתי באיכות Full HD 1080P ולמצגות באיכות גבוהה.

6. מקרני 4K מציעים רזולוציה גבוהה אף יותר מ-HD מלא, מרביתם מקרני פרימיום מבוססי טכנולוגיית לייזר.

💡 חשוב ביותר
מקרנים מוזלים בעלות של פחות מ-1000 ש"ח (לרוב מתוצרת סין) נמכרים בד"כ עם עוצמת הארה נמוכה (מתחת ל-1500 אנסי לומנס) ANSI LUMENS ועל-כן מספקים תמונה דהויה או חשוכה. לכן מומלץ לקנות מקרנים בעלי 2000 לומן לפחות.

תכונה עיקרית מספר 3: ניגודיות תמונה Contrast

הסבר :ניגודיות הינה ההבדל בין הנקודה הכי שחורה בתמונה לתמונה הכי לבנה במסך ככל שהניגודיות גבוהה יותר כך התמונה עמוקה ואיכותית יותר.

ישנן מס שיטות מדידה במדידת הניגודיות. שיטת המדידה של ניגודיות סטטית (כלומר מס' הגוונים בין שחור ללבן בתמונה סטטית שלא זזה) הינה שיטת המדידה הכי בסיסית והכי נכונה. ואנו ממליצים להתיחס רק למדד של ניגודיות סטטית ולא לכל ניגודיות אחרת.

1. מקרנים עם ניגודיות סטטית בין 1:500 ועד 1:1000 כולל. מקרנים אלו הינם מקרנים סבירים ומיועדים בד"כ למצגות. במצגות אין חשיבות גדולה לניגודיות גבוהה.
2. מקרנים עם ניגודיות סטטית בין 1:1000 ועד 1:2000 כולל. מקרנים אלו הינם מקרנים סבירים ומיועדים בד"כ למצגות . ניתן לראות במקרנים אלו סירטי ווידאו באיכות טובה.
3. מקרנים עם ניגודיות סטטית בין 1:2000 ועד 1:3000 .מקרנים אלו הינם מקרנים איכותיים למצגות ולסירטי ווידאו באיכות גבוהה.
4. מקרנים עם ניגודיות סטטית בין 1:3000 ועד 1:3900 כולל. מקרנים אלו הנם מקרנים איכותיים ביותר ומיועדים למצגות ולסרטי ווידאו באיכות גבוהה ביותר .
5. מקרנים עם ניגודיות סטטית בין 1:4000 ועד בכלל. מקרנים אלו הנם מקרנים מעולים ביותר ומיועדים למקצוענים כגון אולמות קולנוע .

תכונה עיקרית מס' 4: שעות חיי-נורה

שעות המנורה במקרן ברקו הינן מרכיב חשוב ביותר עלות החלפת מנורה כולל טיפול והחלפת פילטרים מגיע בממוצע ל-2000 ₪ ואף ליותר. אי לכך חשוב ביותר לפני רכישת המקרן לוודא מהן שעות המנורה של המקרן. ככול ששעות המנורה ארוכות יותר כך הרווח כולו של הרוכש ישנה חשיבות גם לשעות המנורה במצב חיסכון במיוחד במקרנים שעוצמת הארה שלהם מעל 3000 אנסי לומנס (Lumens ANSI) ניתן לעבוד עם המקרן המצב חיסכון תמידי ולהרוויח בין 1000 ל-2000 שעות מנורה.

תכונה מס' 5: מחיר המקרן

רמת המחירים של המקרנים הרגילים הינה בין 2000 ל10000 ₪ כך שהבחירה מרובה במקרה זה אנו ממליצים ליצור עמנו קשר בטופס המצ"ב ואנו נשתדל להתאים לך מקרן הכי טוב שניתן במסגרת התקציב אנו מציעים מספר חברות יצרניות של מקרנים.

אין בהכרח צורך לרכוש מקרן ב-10,000 ש"ח, ישנם מקרנים מצוינים ב-2000 או 3000 ש"ח. אולם דבר אחד חשוב לזכור: להשתדל להימנע מקניית מקרן ממותג לא מוכר. בארץ מסתובבים מקרנים זולים שבין 1000 ל-2000 ש"ח, רובם סיניים, ממותגים שאף אחד לא שמע עליהם. רכישת מקרן כזה, במרבית המקרים, תסתיים במפח נפש: רזולוציות נמוכות שיגרמו לקבלת תמונה באיכות ירודה, מבנה מצועצע שגורם לחוסר אמינות המקרן ועוד.
בנוסף, במקרנים כאלה כמובן לא יהיה לכם עם מי לדבר אם יתקלקלו... למי תפנו, ליצרן בסין?
לכן מאוד חשוב שהמקרן יהיה לכל הפחות מיצרן מוכר וידוע, כגון EPSON, NEC, VIEWSONIC, VIVITEK, InFocus, SONY וכד', יצרן שמתמחה בייצור מקרנים שנים רבות בעל ניסיון מוכח של ייצור מקרני איכות.

תכונה מס' 6: מקרן נייד Portable Projector

אם אתם אנשי מקצוע שצריכים לצאת עם המקרן החוצה לפגישות עבודה או מצגות בחוץ - אתם חייבים מקרן נייד. יש לשים לב שמקרן נייד אינו "מקרן כיס". מקרני כיס הם מיניאטוריים ממש (לעתים בגודל פלאפון!) אולם לרוב איכותם נמוכה. מקרן נייד הכוונה למקרן איכותי, בעל רזולוציה טובה ועוצמת הארה טובה, ששוקל משקל קל של בסביבות ה-2 קילו ואשר מידותיו סבירות. מקרן כזה תוכלו להכניס לתיק הצד ללא בעיה - ולצאת לדרך.

 מקרנים ניידים מומלצים:
 מקרן XGA אופטומה X371
 מקרן FULL HD בנקיו MH560
 מקרן FULL HD אופטומה HD28e
 מקרן XGA בנקיו MX535
 מקרן XGA בנקיו MX550
 מקרן XGA אפסון X06
 מקרן WXGA אפסון W06 
 מקרן לייזר FULL HD  נק 455

 מקרן UHD 4K אופטומה UHD35 או UHD38

 מקרן UHD 4K אופטומה Optoma Projector UHD42

 מקרן UHD 4K אופטומה  מקרן לייזר 4K אופטומה Optoma UHZ65UST

ועוד רבים וטובים באתרנו.

תכונה מס' 7: מקרן Full HD ברזולוציה 1080P

מקרני HD מלא, כלומר מקרנים שהרזולוציה שלהם הנה Full HD 1080x1920 (רזולוציה טבעית 1080p Resolution) עומדים כיום בחוד החנית של מקרני האיכות. מקרנים אלו אינם מיועדים למקצוענים בלבד, אלא באופן כללי לכל מי שרוצה באמת למקסם את הצפייה בסרט במסגרת קולנוע ביתי בסלון, לשחק משחקי מחשב (גיימינג) באיכות מעולה, וכמובן כל מי שהמצגות שלו חשובות לו במיוחד.

היתרון הגדול של מקרני Full HD הוא במפרט הטכני המשובח שלהם: יצרני המקרנים מקפידים לצייד את מקרני ה-HD המלא שלהם בעוד מגוון יתרונות כגון ניגודיות גבוהה מאוד (Contrast), עצמת הארה חזקה (Lumens ANSI), תמיכה בשידורי 3D תלת - ממד ועוד, כך שבסופו של דבר תקבלו מקרן חזק ובעל תמונה איכותית בהרבה מרוב המקרנים הרגילים בשוק.
 להכרת מקרני Full HD ברזולוציה 1080P הקלק/י כאן

תכונה מס' 8: מקרני תלת-ממד 3D

ישנם מקרנים התומכים בשידורי תלת - ממד. לרוב, מדובר במקרנים האיכותיים והיקרים יותר, המאובזרים בעוד שלל יתרונות כאשר אחד מהם הוא ה-3D. תמיכה בתלת ממד במקרן באמת מאפשרת לכם לצפות באיכות 3D, בתנאי כמובן שהמקור משדר באיכות זו - כגון הממיר שלכם, משחק המחשב, או נגן הבלו-ריי. לקבלת חוויית שידור 3D באמצעות המקרן יש להצטייד במשקפי 3D תואמים. לפרטים הנכם מוזמנים לשאול אותנו.

מקרן למכירה
מקרנים רבים מוצעים למכירה בישראל. אולם מעבר לנושא התקציב, עליכם לבדוק לאיזה שימוש אתם מייעדים את המקרן שלכם בדרך כלל: קולנוע ביתי בסלון? מצגות עסקיות במשרד? הרצאות ושיעורים?  אומנם חשוב לדעת שכיום המקרנים הטובים בשוק, מבית היצרנים המובילים (נק, ויוסוניק, אפסון, ויויטק, אינפוקוס ועוד) - אומנם ייצרו את המקרן שלהם כך שיאפשר לכם לעשות את מרבית הפעולות הנפוצות של מקרן, כלומר הן קולנוע ביתי, הן גיימינג במחשב, והן מצגות. במלים אחרות: כיום מרבית המקרנים הטובים הנם משולבים, כלומר מקרנים רב-תכליתיים.

ובכל זאת, כדאי לדעת מראש ולהגדיר מה יהיה השימוש העיקרי של המקרן אצלכם, וזאת מן הסיבה שישנם דגמים המיועדים יותר לטווח קצר, Short View המספקים מצגות קרובות בחדר הישיבות טוב יותר, ואילו ישנם דגמים שהדגש בהם הוא קולנוע ביתי ו/או משחקי מחשב. לכן בררו עם עצמכם תחילה מה הצורך העיקרי שלכם במקרן.
 למקרן למכירה » הקלק/י כאן

מקרן 4K ולייזר : מקרנים ברזולוציה גבוהה

בחוד החנית של מקרני האיכות עומדים מקרני 4K. למקרנים אלו רזולוציה של פי 4 (!) ממקרני Full HD. מקרנים אלו כוללים רזולוציה של 3840x2160 פיקסלים, ויש אפילו מקרני 4K בעלי רזולוציה עצומה של 4096x2160 פיקסלים. יש לוודא שהמקרן הינו מקרן UHD 4K טבעי 8.3 מליון פיקסלים . ולא תומך 4K כלומר יודע לשדר UHD 4K אבל רק בדחיסות נתונים. 

מקרני 4K (המכונים גם UHD) מיוצרים במיוחד כדי להעניק לכם איכות מקסימלית בצפייה בסרטים בקולנוע ביתי, גיימינג במחשב או קונסולות משחקים, וכמובן במצגות עסקיות או לימודיות במכללה או בכתה. שלא כמו טלוויזיות 4K שהן אומנם טובות, אך במקרן 4K לא תסתפקו ב-40 אינץ' אלא תוכלו אתם לקבוע מה יהיה גודל המסך ועד אפילו 300 אינץ', כלומר כל הקיר יהיה המסך שלכם - ללא ספק חוויה אחרת לגמרי.
 למידע נוסף אודות מקרנים 4K בערוץ המקרנים של ג'נרל » הקלק/י


מקרנים מומלצים

איזה מקרן מתאים לכם? מה המקרנים המומלצים לכם?

 זה תלוי כמובן בכמה גורמים:
1. תקציב. כמה אתם מייעדים להוציא על קניית מקרן?
2. לאיזה שימוש אתם צריכים את המקרן? האם בעיקר לקולנוע ביתי ו/או גיימינג במחשב או קונסולות, או בעיקר לתחום המצגות העסקיות או להוראה?
3. אחריות ושירות. מי מוכר לכם את המקרן? האם מדובר באתר סחורות וירטואלי המוכר גם מקררים בו מזיזים קרטונים ממקום למקום (ז"א מן היבואן אליכם), או שמדובר באתר המתמחה במקרנים ומאחוריו חברה אמיתית עם צוות שירות וטכנאים?
4. יצרן המקרן. זהו נושא קריטי: מי ייצר את המקרן? האם מדובר במותג ידוע, חברה שמאחוריה עשרות שנמות ניסיון וידע, או יצרן אנונימי שמעולם לא שמעתם עליו?

ראשית דבר התקציב - עלות המקרן

אם מדובר בסכום של פחות מ-1500 ש"ח, סביר שלא תמצאו מקרן איכותי ואמין שיפיק תמונה טובה. המקרנים הסיניים המוזלים אומנם מאוד זולים, לעתים אף בפחות מ-1000 ש"ח, אך המחיר שתשלמו יתבטא בתמונה חלשה, חדות בינונית, אמינות מועטה של המקרן ובעיקר אם חלילה תצטרכו תיקון או תמיכה בעתיד - לא יהיה לכם ממש עם מי לדבר. מקרנים סיניים מוזלים מומלץ לקנות אך ורק במקרים של מתנה לילד בן 8 או בנסיבות דומות.
אם אתם מוכנים להשקיע מעט יותר ולחצות את רף 2000 הש"ח, כבר תוכלו להיכנס לליגת המקרנים האיכותיים וליהנות ממקרן מתקדם ומיצרן מוכר ואמין. מקרנים איכותיים נעים בתחום שבין 2000 ש"ח ל-4000 ש"ח, ואם אתם בתחום הזה - תשיגו מקרן טוב בהחלט. אם תהיו מוכנים לצעוד צפונה אל עבר ה-5000 ש"ח כבר תוכלו ליהנות ממקרנים סמי-מקצועיים, המגיעים עם רזולוציית Full HD, תמיכה בתלת - ממד 3D, עצמות הארה (Lumens) גבוהות ועוד, ומבית יצרנים המובילים בעולם בתחום המקרנים.

שימושי המקרן

כיום מקפידים היצרנים הנודעים על ייצור מקרנים לתחומי המצגות המשרדיות / עסקיות, לתחומי הגיימינג ומשחק המחשב וקונסולות המשחקים ועוד, מומלץ מאוד לברר תחילה אצל החברה לאיזה ייעוד מתאים המקרן ובכך להתאים לכם דגם מומלץ. הבשורות הטובות, שהיצרנים המובילים (שימו לב "מובילים", זה חשוב), מייצרים כיום גם מקרנים רב-תכליתיים, שיתאימו לכם הן לקולנוע ביתי, הן למצגות והן לגיימינג.

אחריות ושירות למקרן

מלבד המחיר, חשוב מאוד לקנות מקרן מחברה המתמחה במקרנים והפועלת בתחום זמן רב. רק ניסיון וידע יקנו לכם הן ייעוץ וליווי מקצועי בשלב הרכישה, והן שירות לקוחות מקצועי לאחר מכן בכל שלב בעתיד. פונים אלינו רבים בבקשות לתמיכה עבור מקרן סיני שרכשו באיזה אתר מכירות לא-מוכר, או הזמינו מחו"ל, והמקרן התקלקל. מרבית לקוחות אלו אומנם רכשו בזמנו מקרן מוזל - אך נותרו עם מקרן שאינו עובד וללא כל תמיכה מן האתר שמכר להם.... מה יעשו, ישלחו את המקרן חזרה למפעל בסין?  לכן חשוב מאוד, אפילו קריטי, לקנות מקרן באתר שעומדת מאחוריו חברה אמיתית, בעלת מערך שירות וטכנאים, ידע וניסיון.

מקרן לבית ספר, הוראה ומסגרות חינוכיות

הצורך בהפעלת מקרנים במהלך שיעורים בבית הספר, בהרצאות, סדנאות וכד' יצר צורך במקרנים בהירים ואיכותיים, אשר מצד שני יוכלו לעמוד בשימוש אינטנסיבי. צורך זה יצר ליין של מקרנים המומלצים במיוחד להוראה במסגרות חינוכיות כגון בית הספר, בכתה ועוד, ליין מקרנים זה מתאפיין בהארה חזקה מבחינת לומנס, רזולוציות גבוהות, ניגודיות חזקה של 10,000 ומעלה, וכמובן יצרנים מוכרים ונחשבים בתחום.
 אז איך לקנות מקרן לבית הספר? כיצד לבחור דגם להוראה? לכל הטיפים הקלק/י כאן
 לקבלת ייעוץ מקדים הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בתחילת הדרך » הקלק/י

מקרן מומלץ לגינה , מקרן לחצר מקרן למרפסת מקרן לפרגולה

בשנים האחרונות גדל הצורך במקרנים לגינה או למרפסת או מקרן חצר ו מקרן לפרגולה, המלצתינו למקרן להקרנה בחוץ הינה עוצמת הארה מינימלית של 3600 אנסי לומנס רזולציה מינימלית HD עם המלצה חמה למקרן Full HD 1080P  ולמקרן ברזולציה UHD 4K .  כמו כן מומלץ מקרן עם מינימום ניגודיות של 1:20,000 ככל שהניגודיות גבוהה יותר עומק הצבע טוב יותר.

יצרני מקרנים מובילים ומומלצים

כבכל תחום בתעשייה ובמוצרי חשמל ואלקטרוניקה, ישנם מותגים ידועים וישנם אנונימיים. מאחר ובמקרנים ישנה חשיבות קריטית לזהות היצרן שכן זה יבטיח את איכות המקרן שתקנו, נפרט לכם כאן יצרנים מובילים וידועים בלבד, מותגים מומלצים בעלי שנות ניסיון רבות בייצור מקרנים והידועים כיצרני מקרני איכות. כחברה הפועלת בתחום שיווק ומתן שירות למקרנים זה למעלה מעשור, אנו בערוץ המקרנים יודעים היטב מה גדולה החשיבות של קניית מקרן מבית טוב.
מבין המגוון העצום של מקרנים כיום בשוק, שימו לב לבחור מקרן מיצרן ידוע המתמחה במקרנים ובעל ניסיון ותווי תקן בתחום. ברור שמקרן זול יכול לפתות, אולם לעולם אל תתפשרו על יצרן שלא שמעתם עליו מסין או הודו... רק קניית מקרן מאחד היצרנים המובילים בענף המקרנים - יבטיח לכם איכות הן בהיבט התמונה והן בתחום אמינות המקרן. 
* לנוחותכם תוכלו להקליק בכל יצרן על קישור לכל המקרנים של מותג זה.נושא זה בעל חשיבות עליונה מבחינת הגורמים לבחירת מקרן. 

טואול - בניית אתרים