לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. מדפסות
  4. פתרונות הדפסה לעסק

פתרונות הדפסה לעסק

כשאנו מוזמנים לפגישת יעוץ להתאמת פתרונות הדפסה לעסק חדש או לעסק קיים, אנשים כמעט תמיד מופתעים מהמורכבות של התהליך הזה. בבירור הראשוני מולכם, ננסה להבין לעומק את הצרכים שלכם והנה כמה מן השאלות שתישאלו על ידינו:

  • לאילו פתרונות הדפסה לעסק אתם זקוקים? האם מדובר בעסק שיש לו צורך בהדפסת מסמכים שחור על לבן או שיש צורך משמעותי יותר בהדפסה צבעונית?
  • מהו היקף ההדפסות שזקוקים לו בבית העסק, עד כמה הצורך הוא גדול או אולי הצורך הוא מינורי יותר?
  • לשם מה נדרשות ההדפסות – האם פתרונות ההדפסה לעסק שלכם אמורות לענות על צורך להפקת חוברות או חוזים עביי כרס כמו למשל במשרד עו"ד שבו נדרש להדפיס חוזים והסכמים שיכולים להיות מורכבים מכמות דפים רבה או שאולי העסק עוסק בלימודים והדרכות וגם שם יש צורך בהדפסת חומרי לימוד והפקת חוברות עבות כרס? אולי ההדפסה היא מנורית יותר של דפים בודדים בלבד...
  • עד כמה קריטית עבורכם איכות ההדפסה? האם מדובר בהדפסת מסמכים כמו קבלות, חשבוניות שבהן איכות ההדפסה אינה קריטית במיוחדת או אולי מדובר בעסק שמדפיס את מפרט המוצרים וחשוב לו להדגיש את תמונת המוצר ותכונותיו ובכך להעלות את המכירות ואז במקרה כזה נעדיף פתרונות הדפסה לעסק ברמה גבוהה יותר מבחינת איכותה ואולי אף הדפסה צבעונית.
  • מהו היקף המיכון שיש לכם צורך בו כלומר בכמה מחלקות או משרדים מדובר בעסק שלכם? האם יש צורך במספר מדפסות בודדות לכל המשרד או אולי לכמות גדולה בהרבה של מדפסות?

 למה אנו צריכים פתרונות הדפסה לעסק?

שאלות כמו אלו ועוד רבות נברר עימכם בבואנו להתאים לכם את פתרונות ההדפסה לעסק שלכם ברמה האידיאלית ביותר כי בסופו של דבר המטרה היא שהמכונות ישרתו אותנו ויקלו על חיינו ולא שאנחנו נתרוצץ ממשרד למשרד להדפיס כל מסמך. זמן זה כסף ואנו מחפשים להשיג לכם את הנוחות המרבית ולחסוך לכם זמן ועלות של כוח אדם. לכן, התאמה של פתרונות הדפסה לעסק נוחים שלוקחים בחשבון את הצרכים שלכם, ייצרו התייעלות בעסק שלכם. כאמור, ברשותנו כל פתרונות ההדפסה לעסק שלכם, אתם רק צריכים ליצור קשר ולתאם יעוץ ולבקש הכוונה נשמח לעזור.מדפסת אפסון שחורה לעסק

למידע נוסף התקשרו

logo בניית אתרים