לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מקרנים
  3. מקרן ברקו Projector
  4. מקרן נייד

מקרן נייד

מקרן נייד הינו מקרן שמאפשר ניידות הקרנה כמעט בכל מקום  ובנוחיות טובה או נוחיות סבירה בחדר חצי מואר כגון חדר ישיבות חדר הרצאות כיתת לימוד חוג בית וכו' . 

מספר המוצרים בסל : 0

למה כולם מעדיפים מקרן נייד? הנה כל המידע

בעידן המודרני בו אנו חיים ניכר כי כולנו יכולים להנות ממגוון רחב של טכנולוגיות משוכללות ומתקדמות ולכן, מן הטבעי כי לא פעם נרצה לבצע רכישה של מוצרים משוכללים שיהפכו את החיים שלנו לנוחים אפילו יותר כמו המקרן הנייד. על כן, העידן של היום מונה מגוון רחב של מקרנים שונים שיכולים לשמש אתכם למגוון רחב של שימושים, כך שבין אם אתם רוצים לבצע שימוש חברתי במקרן ובין אם אתם מעוניינים לבצע בו שימוש עסקי, הרי שתוכלו למצוא את הבחירה המדויקת עבורכם ללא כל בעיה. על כן, עליכם לזכור כי באמצעות מקרן נייד ניתנת לכם האפשרות ללכת לכל מקום אפשרי במטרה להקרין את הסרט או לחילופין המצגת העסקית שלכם, כך שמיותר לציין כי מדובר על רכישה המתלווה אל שורת יתרונות רחבה במיוחד. יחד עם זאת, במידה ויש לכם חצר בבית ואתם מעוניינים להעמיד בה מסך גדול במטרה לצפות בסרטים יחד עם המשפחה, הרי שכל אשר נותר לכם לעשות יהיה לבצע רכישה של מקרן נייד איכותי לבית שלכם. 


שורה תחתונה


האמת היא שלא פשוט לבצע בחירה מדויקת של מקרן נייד ביתי שכן, בדומה לכל תחום אחר בחיים שלנו - קיים מגוון עצום של אפשרויות שכן, תוכלו להבחין במקרנים בגדלים שונים, סוגים שונים ועם טכנולוגיות כאלו ואחרות ששווה לבדוק לעומק טרם ביצוע הבחירה הסופית. זאת בעוד כי אין צל של ספק כי הרזולוציה והאיכות של המקרן הנייד מהווים חלק מהפרמטרים החשובים ביותר, כי מה הטעם ברכישה של מקרן נייד שאינו איכותי מספיק? עליכם לזכור כי מקרן נייד לא איכותי לא באמת יאפשר לכם שימוש לטווח הרחוק, מה שעשוי לבוא לידי ביטוי בקניות חוזרות יחד עם חלוף הזמן ולכן, מוטב לשקול רכישה של מקרן נייד איכותי, רכישה חד פעמית שתעניק לכם ולשאר בני המשפחה שלכם את האפשרות להנות משימוש ארוך וממושך. טיפ נוסף וחשוב לא פחות יהיה להתייעץ עם המומחים במקום שכן, ארגז הכלים ורמת הניסיון שלהם יאפשרו לכם לגבש בחירה מדויקת אפילו יותר.

מאפיינים חשובים להקרנה ניידת

מאפינים חשובים להקרנה ניידת הינם א. משקל ומידות ב. גודל פיזי ג. עוצמת הארה ד. רזולציה טבעית טובה  משקל ומידות : משקל מקרו נייד מומלץ הינו פחות מ 3 ק"ג אנו ממליצים על משקל של פחות מ 2.6 ק"ג כמה שפחות יותר טוב. כמו כן מידה סבירה למקרן נייד הינה כגודל דף A4 כלומר כ 30 ס"מ רוחב ואורך כ 21 ס"מ גובה עד 7 ס"מ  גודל פיזי : גודל מקרן נייד מומלץ הינו כ 30 על 30 ס"מ. ככל שהמידות קטנות יותר הנידות טובה יותר עוצמת הארה : עוצמת ההארה הינה מאפיין חשוב ביותר רוב המקרנים הניידים המלצתינו הינה למינימום עוצמה של 2800 אנסי לומנס . מקרן בעוצמת הארה פחותה יאלץ הקרנה בחדר חשוך בלבד ואילו במקרן שמעל 2800 אנסי לומנס אפשר להקרין גם בחדר חצי מואר. רזולציה : המלצתינו הינה למקרן HD ברזולציה טבעית 800x1280 או מקרן Full hd 1080x1920  1080p. כמו כן ישנם מקרניי מיני שהינם מקרנים ניידים החסרון העיקרי במקרני המיני הינו עוצמת הארה (אנסי לומנס) הנמוך שלהם לכן מקרנים אלו טובים רק להקרנה בחדרים חשוכים .    להלן מס קישורים למקרנים ניידים מומלצים  מקרן נייד מומלץ אפסון  EB-1795F מקרן נייד אפסון EB-1780W‎  מקרן נייד אינפוקוס   InFocus_IN1156 ומקרן נייד מומלץ אינפוקוס InFocus_IN1188

logo בניית אתרים