לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. מיכון משרדי

מיכון משרדי

מיכון כשמו כן הוא מדבר על שלל סוגי המכונות בהן נעשה שימוש במשרדים שונים. מיכון משרדי כולל מגוון מכשירים החל ממדפסות, מכונת צילום, פקסים, גיליוטינות ועוד.

אחד הדברים שנכון ורצוי לעסק או ארגון הוא לבחור חברה אחת- רצינית, אמינה ואחראית שתספק לה את כל שירותי המיכון משרדי שהיא צריכה.

פחות נוח לעבוד עם כמה ספקים במקביל והנוחות של עבודה עם ספק אחת לכל צרכי המיכון המשרדי באה לידי ביטוי בכמה אופנים: החל מההתארגנות הכספית מול חברה אחת ולא מול כמה חברות (חשבונית אחת בסוף החודש במקום כמה)  ובעיקר החל מהנוחות שבעבודה מול איש שירות אחד שעליו סומכים, מולו עובדים ואשר יספק בכל עת את כל צרכיי המשרד לתפקודו התקין.


איזה חברה כדאי שתטפל לכם במיכון משרדי?

בין אם מדובר בתיקון הפקס או החלפת טיונר למדפסת- יש לכם גורם אחד לפנות אליו. כמובן שרצוי שהחברה שתטפל לכם בכל המיכון המשרדי תהיה אמינה, רצינית ומוכרת, כמו החברה שלנו בעלת השם האמין ג'נרל אלקטריק.


חשיבות מיכון משרדי 

למיכון משרדי איכותי יש חשיבות רבה מאוד בתפקוד תקין, יעיל, שוטף ורציף של כל עסק או משרד וכולנו יודעים עד כמה התפשרות על איכות המיכון המשרדי עלולה לפגום בעבודה המתקיימת בשטח.

 

כשאנחנו מדברים על מיכון משרדי עברינו החשיבות העליונה מעל להכל היא של המקצוענות וברור לנו שאנחנו לא יכולים להתפשר בפחות מאשר לתת לכם את הטוב ביותר: צוות של טכנאים מומחים ובעיקר זמינים לכל הקפצה שלכם לבית העסק על מנת שבכל מקרה של תקלה או צורך יגיעו במינימום הזמן לטפל בבעיה.

במקרים מסוימים ובעת הצורך - במידה ולא ניתן לטפל בתקלה במקום כלומר בבית העסק שלכם באחד ממכשירים המיכון המשרדי גם תקבלו מכשיר חלופי על מנת שהעבודה השוטפת בבית העסק שלכם לא תיפגם וההתנהלות שלו תמשך כסדרה.

 


למידע נוסף התקשרו

logo בניית אתרים