לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מדפסות
  3. מדפסת תלת מימד

מדפסת תלת מימד

מדפסת תלת מימד הינה מדפסת  שיכולה ליצור מוצגים ואובייקטים פיזיים מודפסים במימדים של רוחב, אורך וגובה. בעוד שמדפסות רגילות יכולות להדפיס רק בשני מימדים (רוחב ואורך), מדפסות תלת מימד מאפשרות להדפיס גם במימד השלישי (גובה).

מדפסת תלת מימד מדפיסה  אובייקטים בתלת מימד מפולימרים שונים לרבות חומרי גלם הנדסיים עם תכונות פונקציונליות (קשיחים, גמישים, עמידים ועוד..).  המדפסת מזריקה את חומרי הגלם בשכבות אחת על השניה עד להפקת מודל נפחי מדויק ובעל גימור סופי. תהליך ההדפסה מתבצע באופן אוטומטי ללא התערבות המפעיל ואין צורך בידע מקדים. המכשיר מתקשר עם תוכנה ייעודית באמצעות חיבור USB או אלחוטי  WIFIומקבל את הפקודות והנתונים הדרושים להדפסת האובייקט.

כיום קיימות מגוון רחב של מדפסות תלת מימד , החל ממדפסות קטנות המיועדות לשימוש ביתי ומכונות תעשייתיות גדולות שמשמשות בעיקר בתעשיות התכשיטים, אב טיפוס, אדריכלות, רפואה ועוד.חברת ג'נרל הינה משווק מורשה של מדפסות תלת מימד  עם מחירים תחרותיים ושירות לקוחות מן השורה הראשונה המבוסס על ניסיון וותק של למעלה מ-25 שנה: 🏆 שירות ואחריות מקורית 🚚 משלוחים ארצי. שאלות? אנו לשירותכם: 📞 073-7281111 ובווצאפ 📱  050-3461333 WhatsApp 

מספר המוצרים בסל : 0
logo בניית אתרים