לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. מדפסות
  4. למי מתאים מדפסת משולבת

למי מתאים מדפסת משולבת

כאשר לקוחות פונים אלינו ומגששים איזו מדפסת היא המתאימה להם ביותר לצרכיהם אנו ממליצים פעמים רבות על מדפסת משולבת המציעה מגוון גדול של פעולות שאותן היא מסוגלת לבצע ובכך היא מקלה ומסייעת רבות על עובדי המשרד ומנהליה.


תכונותיה של מדפסת משולבת

הדפסת מסמכים – כאמור אחת מהפעולות הבסיסיות של כל מדפסת משולבת היא העברת מסמכים הנשלחים אלינו למחשב אשר אותם יש צורך לתעד, לשמור, לחתום, לתייק ידנית או להציג בישיבות וכמובן לעוד מקרים רבים שבהם יש צורך בהדפסת מסמכים (בנוסף לתיעוד הממוחשב)

צילום מסמכים  ויצירת עותקים רבים ככל שיידרש ממנה. כמובן שלכל מדפסת משולבת על פי הדגם שלה ועלותה, יש את היכולות שלה מבחינת מהירות וקצב הדפסת דפים לדקה – אנו נשמח לייעץ לכם לגביי כל דגם ולפרט מה הן יכולותיה המדויקות של אותה מדפסת משולבת מבחינת מהירות ההדפסה שלה.

סריקת מסמכים – כאמור צורך נוסף שקיים הוא כאשר ברשותנו מסמך מודפס ידנית, לסרוק ולהעבירו למצב שבו ניתן יהיה לשלוח אותו כקובץ מצורף למיילים או לתיעוד ותיוק ממוחשב. מדפסת משולבת יודעת לתת את המענה גם לצורך זה של סריקת מסמכים.

שליחת מסמכים בפקס – אחת מיכולותיה הנוספות של מדפסת משולבת היא שליחת פקס ובכל היא מונעת מאיתנו את הצורך לרכוש פקס במקביל אליה.


הנוחות הגדולה והעיקרית של מדפסת משולבת היא חסכון גדול במקום במשרד עצמו ויצירת חלל פנוי מעומס של מכשירים חשמליים רבים: במקום לרכוש 4 מכשירי חשמליים שונים למשרד: מכונת צילום, מדפסת, פקס וסורק - מדפסת משולבת נותנת את המענה לכל הפתרונות הללו ומפנה מקום רב בחלל של המשרד ומקילה על אופן העבודה. 
לחצו לקניית מדפסת משולבת


מדפסת משולבת ברדר
למידע נוסף התקשרו

logo בניית אתרים