לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. מדפסות
  4. מדפסת לייזר משולבת

מדפסת לייזר משולבת

בתהליך של רכישת מדפסת לייזר משולבת אנו ממליצים לכם בחום להעניק מחשבה ובדיקה מקיפה לסוג המדפסת לייזר משולבת אותה תבחרו לרכוש בסופו של דבר.
מדוע אנו נותנים לכם המלצה מעין זו? כי בסופו של דבר בחירה חכמה של מדפסת לייזר משולבת איכותית וחזקה תביא לכך שאותה מדפסת תהפוך ל"עובד" הכי יעיל ומשתלם שיש בחברה שלכם.

יתרונותיה של מדפסת לייזר משולבת

מדפסת לייזר משולבת איכותית היא בבחינת "סוס עבודה" היא יודעת לא רק לתת מענה למגוון של פעולות בו זמנית: הדפסת מסמכים, סריקת מסמכים, שליחת פקס ולתפקד כמכונת צילום אלא האופן שבו היא מבצעת את הפעולות הללו הוא מהיר ויעיל ביותר. לדוגמא: מדפסת לייזר משולבת איכותית וחזקה יכולה ויודעת להדפיס דפים במהירות של 35 ואף עד 40 דפים לדקה, קצב מהיר לכל הדעות. עכשיו חישבו על סיטואציה שבה מבקש/ת אחד או אחת מהמנהלים בחברה רגע לפני ישיבה או פגישה עם לקוחות לחלק חומר מודפס לנוכחים בישיבה... כאן המהירות היא קריטית והופכת כל דקה שבה ממתינה המזכירה להוצאת הצילומים מהמדפסת לייזר המשולבת ל"דקה עבודה או לדקה אבודה". בקיצור, מדפסת לייזר משולבת חזקה ואיכותית שמבצעת את הפעולות אותן היא יודעת לבצע בצורה מהירה, גורמת לעובדים לחזור מהר יותר לעבודתם ולהספיק ולבצע פעולות נוספות. 

יעלות נוספת היא שחוזקה ועוצמתה של מדפסת לייזר משולבת מאפשרת למספר רב של עובדים לעשות בה שימוש וכך אין צורך ברכישה של מספר רב של מכירים חשמל שיעמדו במשרד ויתפסו מן החלל שלו. כאשר מדפסת לייזר משולבת יודעת לבצע את פעולותיה מהר היא יכולה לתת מענה למחלקה שלמה או אגף שלם, כל אחד לפי הצורך שלו ולתת מענה רציף ולאורך זמן רב גם כאשר דרישות העבודה רבות וגדולות, היא לא מתעייפת, מקטרת ולא מבקשת ימי חופש. היא מגיעה לפניכם ליום העבודה רעננה ומוכנה ל"ספק את הסחורה" על הצד הטוב ביותר ועל כך מדפסת לייזר משולבת היא אחת ההמלצות שלנו למשרדים גדולים בהן היקף הפעילות זקוק לאחת שכמותה.
לחצו לקניית מדפסת לייזר משולבת


למידע נוסף התקשרו

logo בניית אתרים