לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. מדפסות
  4. מדפסת הזרקת דיו

מדפסת הזרקת דיו

מדפסת הזרקת דיו נשמע כמו תיאור של מדפסת מקצועית ומורכבת כאשר למעשה ההיפך בדיוק הוא הנכון. רובינו הגדול כלל לא יודעים כי מדפסת הזרקת דיו הוא השם הכולל של רוב המדפסות הביתיות המוכרות לכולנו. מדפסת הזרקת דיו היא המוצר שבו משתמשים ברוב המשרדים הקטנים או המשרדים הביתיים ואף סטודנטים או תלמידים נעזרים בהן לצרכים בסיסיים של הגשת עבודות וכדומה. 

היתרונות של מדפסת הזרקת דיו

אחד מיתרונותיה הגדולים של מדפסת הזרקת דיו הינו מחירה העממי והקל לרכישה עבור כמעט כל אדם, עסק או משרד. על פי רוב הן קלות מאוד לתפעול ושימוש, גם מחירם של ראש הדיו הינו זול יותר אם נשווה את מחירם של הטיונרים המשמשים מדפסות לייזר. בהכללה, מדפסת הזרקת דיו הינה קומפקטית יותר ותופסת פחות מקום היא קלה ונוח למקם אותה כך שאינה תופסת מקום רב. יחד עם העלות הלא גבוה של מדפסת הזרקת דיו ועלות ראשי הדיו, היא עדיין מספק תוצאות מרשימות הן מבחינת הדפסה של טקסטים והן מבחינת איכות התמונות או הגרפיקה שהיא "מוציאה", כך שהעלות נמוכה מספקת תועלת וערך רבים בכל מה שקשור למדפסת הזרקת דיו.

מדפסת הזרקת דיו יכולה להיות כזו שמדפיסה בלבד אך כיום ניתן להשיג גם לא מעט סוגים של מדפסת הזרקת דיו אשר משולבות ומסוגלות לבצע במקביל פעולות כמו שליחת פקס, צילום מסמכים וסריקת מסמכים ובכך היא הופכת למכשיר יעיל שיודע לתת מענה לכמה צרכים בו זמנית.

יחד עם כל היתרונות הללו חשוב לדעת כי מדפסת הזרקת דיו יכולה לתת מענה מצוין למי שהיקף הפעילות והצורך שלו בהדפסת וצילום מסמכים אינו גבוה במיוחד מכמה סיבות- ראשית עמידותה ואורך חייה של מדפסת הזרקת דיו אינו ארוך כמו זה של מדפסת לייזר. כמו כן מבחינת מהירות ההדפסה גם כאן היא אינה מצליחה לעמוד בקצב ההדפסה והיכולות של מדפסת לייזר. חשוב שתדעו את המאפיינים הללו כאשר אתם בוחרים מדפסת על מנת שיקל עליכם לעשות את הבחירה האם מדפסת הזרקת דיו עשויה להתאים לצרכיכם ואם כן, תוכלו להנות מיתרונותיה הרבים.
לחצו כאן לקניית מדפסת הזרקת דיו


למידע נוסף התקשרו

logo בניית אתרים