לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מדפסות מומלצות

מדפסות מומלצות

לכל בית יש מדפסת ואין בכך שום דבר חדש. אלא שזה בדיוק מעלה את השאלה מדוע גם היום אנחנו נוטים להתלבט מאוד בחיפוש אחר מדפסות מומלצות ומתקשים לבחור את המדפסת המתאימה לנו. ובכן, בחיפוש מדפסת מומלצת, ישנם מספר פרמטרים שאתם רוצים לשקול וישנם גם מספר פרמטרים שאותם אתם רוצים לדחוק מעט לאחור בתהליך הבחירה ועל כך נדבר כאן בשורות הבאות.

 

התמקדו במה שחשוב לכם באמת

אין שום ספק שבכל חנות אליה תיכנסו, ידע איש המכירות להציע לכם מגוון רחב של מדפסות הזרקת דיו מומלצות, להציג בפניכם בצורה מאוד אטרקטיבית סט רחב של מדפסות משולבות מומלצות ולרוב גם להמליץ לכם על מותג ספציפי. יחד עם זאת, לאיש המכירות האינטרסים שלו ולכם האינטרסים שלכם ולא תמיד מה שאיש המכירות מנסה להציג לכם כחשוב, הוא באמת חשוב עבורכם. כך למשל, ייתכן שאיש המכירות יתעקש להציג לכם מדפסת דיו מומלצת בעלת מהירות הדפסה גבוהה מאוד, אלא שמהירות הדפסה היא לא משהו שבאמת מטריד אתכם. זה לא שאתם מדפיסים ערימות של דפים בכל יום וזה לא באמת משנה לכם אם הדף יודפס בתוך 6 שניות או 5 שניות. מן הצד השני, מה שכן עשוי להיות חשוב לכם הוא המחיר של מחסניות הדיו או הטונרים, אותם יהיה עליכם לרכוש לאורך שנים לאחר רכישת המדפסת, אולי גודל המדפסת חשוב לכם ואתם מעדיפים לקנות מדפסת קומפקטית מומלצת על פני מדפסת מפלצתית מתקדמת. על כן, לפני שאתם נכנסים למערבולת של בחירת מדפסות מומלצות לבית, כדאי שתגדירו לעצמכם מה יותר חשוב ומה פחות חשוב מבחינתכם, בכדי שתוכלו לעשות באמת את הקנייה הנכונה והטובה ביותר עבורכם.

 

אתם לא חייבים לקנות את הדגם העשיר והמתקדם ביותר

מרבית האנשים המזמינים היום מדפסת חדשה לבית, בוחרים בדגמים המשולבים, הכוללים גם מדפסת, גם סורק, גם פקס וגם מכונת צילום, אבל האם אתם באמת צריכים פקס או שכבר שנים לא עבדתם עם פקסים? האם אתם באמת צריכים סורק או שאת כל הסריקות שלכם אתם מבצעים עם הטלפון הנייד? מדפסת משולבת מומלצת היא בהחלט אופציה כדאית ונכונה, במיוחד לאור המחירים הנמוכים של המדפסות היום. יחד עם זאת, בחיפוש אחר מדפסת משולבת ביתית מומלצת, אתם רוצים לבחון מה אתם באמת צריכים בין כל השילובים האפשריים ואולי נכון לכם יותר לוותר על שילוב מסוים כמו פקס, לטובת רכישת דגם עם חיבור אלחוטי WiFi במקום. בהיבט זה, תוכלו למצוא המון מדפסות hp מומלצות, המציעות מגוון רחב של שילובים עם אפשרויות קוויות או אלחוטיות ועדיין, חשוב לבחון גם את עלויות הרכיבים המתכלים (מחסניות דיו וטונרים), שבהם אתם צפויים להשקיע לא מעט כסף בשנים הקרובות כדי להמשיך ולהשתמש במדפסת בה תבחרו. חשבו מראש מה באמת חשוב לכם והתמקדו אך ורק בדגמים שעונים על הצרכים שלכם בצורה המדויקת ביותר.אצלנו בחברת ג'נרל מכונות משרד תוכלו למצוא מבחר גדול של מדפסות, סורקים, מקרנים, מגרסות וציוד טכנולוגי והיקפי נוסף למשרד ולבית. בכלל זה, תוכלו לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר מתוך מבחר גדול של מדפסות מומלצות, הן של מותגי הקצה והן של מותגי המיינסטרים בשוק המדפסות. אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי, המותאם לצרכים שלכם ולא לאינטרסים של יצרני המדפסות. אם אתם מחפשים מדפסת לייזר מומלצת, זולה ואיכותית, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 073-7281111 ונשמח לכוון אתכם לדגם המתאים לכם ביותר בכל פרמטר חשוב ומרכזי.

 


 logo בניית אתרים