לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. מדפסות
  4. מדפסות לעסקים

מדפסות לעסקים

אחת מהבקשות החוזרות ונשנות הרבות יותר שאנו נתקלים בהן היא בקשה לייעץ לעסקים לאירגונים ולחברות ולבצע התאמה של מדפסות לעסקים. על פי רוב העסקים הללו נבדלים בכל כך הרבה מאפיינים ואנו שבים ומסבירים לקהל לקוחותינו הרחב כי מדפסות לעסקים יש לבחור ולהתאים בצורה חכמה בהתאם להרבה מאוד פרמטרים. ננסה כאן לעשות קצת "סדר" ולתת כמה מן הפרמטרים שלדעתנו הן חשובים ושיש לקחת אותם בחשבון רגע לפני בחירת מדפסות לעסקים.

בקניית מדפסות לעסקים יש שיקולים -

חלק מהשיקולים החשובים שאנו לוקחים בחשבון הם:

גודל המשרד – כשאנו מדברים על גודל המשרד אנו מדברים בעיקר על היקף הפעילות שלו. לדוגמא ייתכן ומדובר בחברת ליסינג לרכבים שיושבת על שטח עצום (בה נמצאים הרכבים למכירה) והרי שמדובר בעסק גדול אך "הגודל לא קובע" אלא היקף הפעילות המשרדית והקיף "פעילות הניירת" השבועית או היומית המתקיימת בו מכיוון שייתכן במצב כזה כי בפועל מתבצעות עסקאות בודדות ביום ועל כן עסק שכזה בבואו לבחור מדפסות לעסקים, יידרש למדפסת בעלת יכולות בינוניות ולא גדולות במיוחד שהן בהתאמה להיקף הפעילות הקיימת בו.

האם זקוקים למדפסת משולבת או לא- בבחירת מדפסות לעסקים אנו מבררים גם האם יש צורך במדפסת שתספק ותיתן מענה לצרכים נוספים כמו צילום מסמכים, סריקת מסמכים, שליחת פקס או אך ורק מדפסת שתדע להפיק מסמכים ממוחשבים לידי הדפסה ובשני המקרים בשונים הללו נמליץ על פתרונות שונים כמובן.

חשיבות של מדפסת ידידותית לסביבה עבור הארגון – אנו נתקלים כיום יותר ויותר בארגונים בהם כחלק מהחזון או ערכיי הארגון והחברה הם מתנהלים בהתחשבות מוגברת בכדור הארץ ובשמירה על סביבה ירוקה. כאמור הפחתה של כמות הנייר המודפס מסייעת לשמירה על מטרה זו ויחד עם זו בבחירת מדפסות לעסקים נמליץ לעסקים כאלו שזהו חזונם לבחור במדפסות אשר אורך חיי המדף שלהם ארוכים יותר על מנת למזער את תחלופת המדפסות לאורך השנים בעסק.

מבנה המשרד – בבחירת מדפסות לעסקים יש להכיר ולהבין את מבנה המשרד באופן פיזי מכיוון שבמידה ומדובר במקום קרוב ונגיש וניתן למקם את המדפסת במקום מרכזי כזה שישרת את כל חלקיי המשרד: כל האגפים או המחלקות, יהיה צורך במדפסת אחת מרכזית גדולה וחזקה. במקרים אחרים של עסקים שמבקשים יעוץ לבחירת מדפסות לעסקים שבהם המבנה הפיסי של המשרד מפוצל למחלקות רחוקות זו מזו אולי אפילו בקומות שונות, אז בהתאמה ועל מנת לחסוך בזמן של העובדים ולשפר את היעילות, נמליץ לבחור ביותר ממדפסת אחת ולמקם אותן באופן הנוח ביותר שיאפשר שימוש במדפסת והמשך עבודה רציפה.מדפסת לעסקים קונים רק בג'נרל מכונות משרד בע"מ!

רק באתרינו תוכלו למצוא מגוון רחב של מדפסות לעסקים.
מדפסות איכותיות מקצועיות במחירים נוחים!
התקשרו עכשיו לפרטים נוספים 073-7281111 


מדפסת אפורה של חברת אפסון - מדפסת לעסקים
למידע נוסף התקשרו

logo בניית אתרים