לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. השכרת מדפסות
  4. ליסינג מדפסות

ליסינג מדפסות

שימוש בשיטת הליסינג המוכרת, קיים במגוון רחב של תחומים: אחד התחומים המוכרים ביותר הוא תחום הרכב שבו רבים עושים ליסינג אך לא רבים יודעים כי קיים גם ליסינג בתחומים נוספים כמו ליסינג מדפסות. אם ניקח רגע צעד אחד אחורה כדיל להסביר בגדול את הרעיון העיקרי שעומד מאחוריי שיטה זו: היא בעצם העובדה שבליסינג לא מתבצעת רכישה של המוצר ותשלום מלא ומיד עם רכישתו אלא התשלום למוצר מתבצע במספר תשלומים חודשי קבוע שנקבע מראש בהסכם מסודר בין היצרן לקונה ואילו הקונה מקבל את מוצר מיד במעמד חתימה על הסכם הליסינג הזה.


היתרונות בליסינג מדפסות 

במקרה של ליסינג מדפסות מדובר בפתרון נפלא שהריי דמיינו אדם שפותח חברה או עסק חדש אשר יש לו כאמור רשימת הוצאות אדירה במיוחד בשלב הקמת העסק ועליו בין היתר לדאוג למערך של מיכון משרדי כמו מכונות צילום, מדפסות ועוד (נוסף על ההוצאות הרבות הנוספות שיש לו בשלב הקמת העסק). כאן נכנס לפעולה הפתרון הבא: ליסינג מדפסות אשר מאפשר לבעל העסק לקבל את המוצר לידיו ולעשות בו שימוש לצורך תפקודו התקין של משרד אך בו זמנית גם מאפשר לו חלוקה נוחה של התשלומים. למעשה הליסינג מדפסות מקל מאוד על החלק הזה של רכישתן.

 

ביצוע תהליך של ליסינג מדפסות יהיה עם חתימה על הסכם התקשרות ברור שכל סעיפיו מקובלים על שני הצדדים- הן החלוקה למספר התשלומים והן גובה כל תשלום- אנו כאן כדי להקל ולעזור ולאפשר לכם לממן את ההוצאה הזו בעסק שלכם באופן שיקל עליכם.

אחד מהיתרונות הוא שבמהלך תקופת הליסינג מדפסות ניתן להחליף או לשדרג את המדפסות בבית העסק שלכם. חשוב לציין גם וכמובן שליסינג מדפסות ניתן לבצע עם כל סוגי המדפסות הקיימות החל ממדפסות לייזר, מדפסות  צבעוניות מדפסות ממוחשבות ועוד.

מסלול ליסינג מדפסות הוא מסלול משתלם ובדרך כלל כולל מספר חבילות שרובן כוללות גם את האחריות לתקינת המדפסות, שירות תיקונים ומילוי טיונרים בעת הצורך.


ליסינג מדפסות

למידע נוסף התקשרו

logo בניית אתרים