לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. התאמת טונר למדפסת

התאמת טונר למדפסת

ככלל, כל הטונרים למדפסות לייזר עובדים בצורה דומה ומשתמשים באותו חומר גלם שנקרא אבקת דיו. דברים אלה נכונים גם לגבי מחסניות הדיו של מדפסות הזרקת דיו – בכולם חומר הגלם הוא דיו, בין בגוון שחור ובין בגווני היסוד שיוצרים את הפונקציה הצבעונית של המדפסת. יחד עם זאת, זה לחלוטין לא אומר שכל טונר יכול להתאים לכל מדפסת לייזר וכל מחסנית דיו יכולה להתאים לכל מדפסת הזרקת דיו. הסיבה לכך היא שכל יצרן בונה את המדפסות שלו על פי מפרט טכני שונה ולכן התצורה, צורת החיבור, הגודל וההרכב של ראש הדיו, שונים מאוד בין מקרה למקרה מה שמחייב לבצע התאמת טונר למדפסת לייזר או התאמת דיו למדפסת הזרקת דיו.

 

איך מבוצעת ההתאמה?

ובכן, התאמת טונר למדפסת היא אינה פעולה שעליכם לבצע ברמה הטכנית כאשר אתם מזמינים טונר חדש. הדבר היחיד שאתם צריכים לוודא הוא שאתם קונים את דגם הטונר שמתאים למדפסת הספציפית שלכם. על כל טונר ניתן למצוא מדבקה המציינת את דגם הטונר עצמו ואת משפחת המדפסות להן הוא מתאים. כאשר אתם ניגשים לחנות לרכוש טונר חדש, עליכם פשוט לציין את דגם הטונר הנדרש לכם. במקרים רבים, תוכלו לספק את דגם המדפסת שיש ברשותכם והמוכר במקום ידע להציע לכם את דגם הטונר המתאים. אם אתם רוצים להיות בטוחים לגמרי, כדאי לפתוח את תא הטונר במדפסת ולצלם את המדבקה המוצמדת לטונר, כך שיהיו לכם כל הפרטים הנדרשים בזמן הזמנת הטונר.

 

התאמת דיו למדפסת – גם שחור לבן וגם צבע

במקרה של מחסניות דיו, הדברים פועלים בצורה דומה מאוד, אלא שבמקרה זה עליכם לבחון גם את סוג ראש הדיו שאתם מזמינים – ראש שחור או ראש צבע. במדפסות רבות ראש הצבע כולל את כל צבעי היסוד מהם יוצרת המדפסת את כל הגוונים האפשריים, אך ישנן מדפסות בהן לכל צבע יסוד יש ראש נפרד. גם במקרה זה, כדאי לפתוח את תא ראשי הדיו במדפסת, לצלם את ראשי הדיו ולהגיע עם הצילום לחנות.
אצלנו בג'נרל מכונות משרד, תוכלו למצוא את כל סוגי הרכיבים המתכלים למדפסות ובכלל זה טונרים למדפסות דיו וראשי דיו למזרקות הזרקת דיו. באתר תוכלו למצוא מידע מפורט אודות כל דגם לרבות כל סוגי המדפסות להן הוא מתאים ובהתאם לכך לבחור את הרכיב המתאים לכם. לקבלת מידע נוסף לפני הזמנה, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 073-7281111. 


בכל הנוגע לחדשנות, איכות ויעילות בעולם הדפוס, הטכנולוגיה של מדפסת אלחוטית מובילה את התחום. למדפסות אלו יש את היכולת להתחבר למספר רב של מכשירים (לפטופים, טאבלטים וטלפונים ניידים ועוד) מדפסת אל חוטית יכולה לעזור לכם, לחסוך כסף וזמן יקר ולאפשר לכם לעבוד תוך כדי תנועה.
logo בניית אתרים