לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. מכונות צילום
  6. /
  7. השכרת מכונת צילום

השכרת מכונת צילום

מה עדיף השכרת מכונת צילום או רכישת מכונת צילום?

מכונת צילום למסמכים או ניירת היא אחד מהמוצרים שניתן למצוא בכל משרד, למעשה אין משרד שלא תמצאו בו מכונה כזו, והן מתחלקות למגוון של סוגים כשלכל אחת יש היכולות, המאפיינים והתכונות שלה: יש מכונות צילום שמצלמות דף אחד בכל פעם בעוד יש מכונות שמצלמות חבילה של דפים. יש איטיות יותר ואיכותיות ולעומתן מהירות באיכות נמוכה יותר. בלי סוף אפשרויות... כך יוצא שכל משרד בבואו לבחור מכונת צילום צריך לבצע הערכת השיקולים הדומיננטיים לפי אופי העבודה במקום ולפיהם לבחור מה נכון יותר עבורם: רכישת מכונות צילום או השכרת מכונות צילום.


היתרונות בהשכרת מכונות צילום

לבחירה בהשכרת מכנות צילום יש מספר יתרונות ברורים כל פני קניה של מכונה. זה מתחיל כבר בשלב הייעוץ וההתאמה של המכונה המתאימה לצרכים שלכם במשרד אבל ממשיך לאורך כל תקופת ההשכרה. בעבור סכום סימלי חודשי תקבלו תחזוקה שכוללת החל מהחלפה של טיונר ועד לתיקון תקלות ואפילו את היכולת לשדרג את המכונה בכל רגע שתחפצו. כך שגם אם בכל תקופה שבה הייתם מולנו בהסכם השכרת מכונות צילום הצרכים שלכם משתנים או שאתם מגלים שהמכונה לא מדויקת לדרישות שלכם, תוכלו ברגע אחד להחליף את הדגם של מכונות הצילום שיש ברשותכם.

 

למעשה אנחנו לוקחים אחריות מלאה בכל המובנים לתפקודן במשך כל תקופת השכרת מכונות הצילום ואתם יכולים להתפנות ולהיות טרודים בענייני העבודה ולא בתקינותן ותפקודן של מכונות הצילום. דבר זה כמובן לא אפשרי במידה ורכשתם מכונה או מכונות מכיוון שלא ניתן להחליף מוצר לאחר שנעשה בו שימוש ומשמעות הדבר היא בזבוז מיותר של משאבים למשרד.

עוד נאמר כי לעסקים רבים בבואם לבחון את סוגיית הכדאיות הכלכלית האם לרכוש או לפנות להשכרת מכונות צילום, אנחנו ממליצים לבצע למשך תקופה קצרה הערכה של הצרכים שלהם בכל מה שקשור לצילום ניירת משרדית – ממש לרשות את הכמויות של ההדפסות וכך יהיה קל יותר לתת לכם ייעוץ איכותי ומקצועי. זיכרו שאנחנו בג'נרל אלקטריק כאן לייעץ גם לכם מה הנכון היעיל הכלכלי לכם ביותר, מוזמנים לפנות אלינו.
לקטלוג לחץ כאןהשכרת מכונת צילום


למידע נוסף התקשרו

טואול הקמת אתרי אינטרנט