לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. מכונות צילום
  4. השכרת מכונת צילום

השכרת מכונת צילום

מכונת צילום למסמכים או ניירת היא אחד מהמוצרים שניתן למצוא בכל משרד, למעשה אין משרד שלא תמצאו בו מכונה כזו, והן מתחלקות למגוון של סוגים כשלכל אחת יש היכולות, המאפיינים והתכונות שלה: יש מכונות צילום שמצלמות דף אחד בכל פעם בעוד יש מכונות שמצלמות חבילה של דפים. יש איטיות יותר ואיכותיות ולעומתן מהירות באיכות נמוכה יותר. בלי סוף אפשרויות... כך יוצא שכל משרד בבואו לבחור מכונת צילום צריך לבצע הערכת השיקולים הדומיננטיים לפי אופי העבודה במקום ולפיהם לבחור מה נכון יותר עבורם: רכישת מכונות צילום או השכרת מכונות צילום.


היתרונות בהשכרת מכונות צילום

לבחירה בהשכרת מכנות צילום יש מספר יתרונות ברורים כל פני קניה של מכונה. זה מתחיל כבר בשלב הייעוץ וההתאמה של המכונה המתאימה לצרכים שלכם במשרד אבל ממשיך לאורך כל תקופת ההשכרה. בעבור סכום סימלי חודשי תקבלו תחזוקה שכוללת החל מהחלפה של טיונר ועד לתיקון תקלות ואפילו את היכולת לשדרג את המכונה בכל רגע שתחפצו. כך שגם אם בכל תקופה שבה הייתם מולנו בהסכם השכרת מכונות צילום הצרכים שלכם משתנים או שאתם מגלים שהמכונה לא מדויקת לדרישות שלכם, תוכלו ברגע אחד להחליף את הדגם של מכונות הצילום שיש ברשותכם.

 

למעשה אנחנו לוקחים אחריות מלאה בכל המובנים לתפקודן במשך כל תקופת השכרת מכונות הצילום ואתם יכולים להתפנות ולהיות טרודים בענייני העבודה ולא בתקינותן ותפקודן של מכונות הצילום. דבר זה כמובן לא אפשרי במידה ורכשתם מכונה או מכונות מכיוון שלא ניתן להחליף מוצר לאחר שנעשה בו שימוש ומשמעות הדבר היא בזבוז מיותר של משאבים למשרד.

עוד נאמר כי לעסקים רבים בבואם לבחון את סוגיית הכדאיות הכלכלית האם לרכוש או לפנות להשכרת מכונות צילום, אנחנו ממליצים לבצע למשך תקופה קצרה הערכה של הצרכים שלהם בכל מה שקשור לצילום ניירת משרדית – ממש לרשות את הכמויות של ההדפסות וכך יהיה קל יותר לתת לכם ייעוץ איכותי ומקצועי. זיכרו שאנחנו בג'נרל אלקטריק כאן לייעץ גם לכם מה הנכון היעיל הכלכלי לכם ביותר, מוזמנים לפנות אלינו.


אחד הכלים החשובים ביותר בניהול המשרד הוא המדפסת או מכונת הצילום. ובמרבית העסקים, מכונת הצילום עובדת במשך רוב שעות העבודה כמעט ללא הפסקה. כאשר אתם מנהלים את תקציב המשרד שלכם אתם מנסים לאזן ולחסוך ככל הניתן (שכר עובדים, ציוד משרדי, שכר דירה וכו'), לעתים, אחת הדרכים הפשוטות לחסוך בהוצאות ההדפסה היא השכרת מכונת צילום במקום לקנות אותה. באמצעות השכרת מכונת צילום לעסק תוכלו להשקיע את יתרת התקציב שלכם במקומות אחרים מה שעשוי לעזור להצמיח ולקדם את החברה שלכם.

מהם היתרונות של השכרת מכונת צילום למשרד?

 

        אין הוצאה גדולה מיידית  - כאשר אתם שוכרים מכונת צילום, אתם לא צריכים להוציא אלפי שקלים מראש על מנת לקבל את מכונת הצילום. בדרך כלל אין צורך לשלם מקדמה על השכירות, אלא צ'ק ביטחון בלבד, הכסף שאתם חוסכים יכול אז להיכנס לתחומים אחרים בחברה שלך (ציוד משרדי, שיווק, פיתוח, שירות לקוחות ועוד). ללא ספק היתרון הגדול של שכירות על פני קנייה הוא העובדה שהעלות של מכונות צילום להשכרה חוסכת לכם הוצאה ראשונית עצומה. זה גם נותן לכם שליטה טובה יותר על התקציב הכולל שלכם. במיוחד אם יש לכם עסק קטן או סטארט-אפ, מכונות צילום להשכרה מעניקות לכם את החופש הפיננסי להשקיע את התקציב שלכם בפיתוח העסק שלכם ויצירת הכנסות לאורך זמן. רכישת מכונת צילום חדשה דורשת הוצאה משמעותית עבור עסקים קטנים ובינוניים.

        טכנולוגיה חדישה - הקצב המהיר של ההתקדמות הטכנולוגית בעולם הופך את השכרת מכונת צילום משולבת לאופציה טובה יותר מאשר לקנות חדשה. קודם כל, בדרך כלל, הטכנולוגיה הופכת להיות לא מעודכנת תוך מספר שנים ספורות, כלומר, כנראה, שתצטרכו לקנות מכונת צילום חדשה כל ארבע עד שש שנים על מנת להתעדכן בשינויים הטכנולוגיים. אתם יכולים להמשיך להפעיל מכונת צילום ישנה, ​​אבל זה בדרך כלל מוביל לעלויות תחזוקה ותפעול גבוהות בהרבה.

        תחזוקה שוטפת – חשוב לדעת, שכאשר אתם שוכרים מכונת צילום או מדפסת, חוזה השכירות מגיע יחד עם תוכנית תחזוקה ושירות על מנת לספק לכם תמיכה ושירות בכל פעם שנדרש. לאורך כל תקופת השכירות יהיה לכם צוות מקצועי של טכנאים מוסמכים המוכנים לתת מענה מהיר לדרישות שלכם. אם אתם קונים מכונת צילום או מדפסת, בדרך כלל יש לכם אחריות לטווח קצר בלבד(תלוי ביצרן ובמשווק). וקריאה לתיקון של טכנאי, לאחר תום תקופת האחריות עלולה להיות יקרה.

        שינוי בצרכי העסק - השכרה מציעה גם גמישות רבה יותר, מכיוון שהיא מאפשרת לכם לבחור את הסוג או הדגם של המדפסת שהכי מתאימים לעסק שלכם בכל נקודת זמן ולעבור למדפסת אחרת ברגע שההיקף או הדרישות של העסק משתנים.

 

חברת ג'נרל נוסדה בשנת 1988 ומאז נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל התחום המיכון המשרדי החברה נותנת דגש מיוחד לשרות מעולה ומציאת פתרונות למגזר העסקי והמוסדי.

לקוחותינו נהנים ממחירים ותנאים אטרקטיביים במיוחד (המחירים כוללים את הובלת המוצרים עד לבית הלקוח או המשרד באמצעות שליח מטעם חברת ג'נרל בע"מ), לקוחות ג'נרל מאחריות ומערך שירות ארצי, הכולל טכנאים מקצועיים וניידים ברחבי הארץ. הצוות המיומן שלנו יתאים עבורכם את הדגם המתאים לך לפי דרישותיכם ולפי סוג השימוש שלכם. ניתן לשלוח אלינו בקשה לקבלת מידע נוסף מתוך הקטלוג לגבי כל מוצר רצוי. הצוות שלנו עומד לרשותכם לכל שאלה ובקשה.

 

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על מחיר השכרת מכונת צילום או על השכרת מכונת צילום לבית ספר או לעסק שלכם, אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 073-7281111, או לאימייל: order@generaltech.co.il 


 מכונת צילום אפסוןלמידע נוסף התקשרו

logo בניית אתרים