לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. השכרת מדפסות
  4. השכרת מדפסות לייזר

השכרת מדפסות לייזר

לפני שנעלה את הדיון בדבר השכרת מדפסות לייזר - כן או לא? נשמח לתת מעט מידע ולספר במה ייחודן של מדפסות הלייזר. למעשה להשכרת מדפסות לייזר יתרונות רבים על פני השכרת מדפסות מסוגים אחרים: מדובר במדפסות אשר עובדות במהירות גבוהה יותר בהשוואה לסוגים אחרים של מדפסות- דבר זה נותן מענה לחברות, אירגונים או עסקים אשר בהם יש צורך להפיק כמות גדולה של ניירת בזמן קצוב.

לא אחת, השכרת מדפסות לייזר נבחרת על ידי עסקים ולו רק בשל היתרון הבא: באופן יחסי ובהשוואה למדפסות רבות אחרות- במדפסות הלייזר התחזוקה השוטפת זולה יותר כלומר מחירו של הטיונר והיחס למספר הדפים שניתן להפיק עי שימוש בטיונר אחד הוא גבוה יותר- שוב הדבר נותן מענה טוב למקומות בהם כמות והפקת הניירת המשרדית שיש צורך להדפיס היא גבוהה.

 

תוסיפו על כל היתרונות שכבר ציינו גם את העובדה שהן מדפיסות ברזולוציה גבוהה והדבר בא לידי ביטוי באיכות ההדפסה וקיבלת מענה מצויין להרבה מהחברות והעסקים שרוצים להשאיר בידי הלקוח מסמך שנראה טוב, איכותי ומרשים ואלו, חשוב במיוחד לבחור השכרת מדפסות לייזר על פני מדפסות סוגים אחרים.

כמו כן נוסיף ונציין שיחד עם כל היתרונות שציינו כאן מעלה, יש למדפסות אלו חסרון קל בהשוואה למדפסות אחרות והוא בעלות הראשונית של המדפסת שהיא לרוב מעט יקרה יותר מהסוגים האחרים. דווקא משום כך הפתרון של השכרת מדפסות לייזר הוא נפלא- הלקוח העיסקי אינו נדרש להוצאה כספית ורכישה אלא רק להנאה מיתרונותיה.


השכרת מדפסות לייזר משתלם בסופו של דבר? 

לאור המאפיינים שציינו ודאי תוכלו להניח כבר בעצמכם כי השכרת מדפסות לייזר אידיאלית ומשרתת טוב יותר את הלקוחות העיסקיים ופחות את הלקוחות הפרטיים שלרוב צרכיי ההדפסה שלהם נמוכים בהרבה בהיקפם. אנו בג'נרל אלקטריק נשמח לייעץ לכם ולבצע את התאמה הטובה ביותר עבורם רגע לפני שאתם נכנסים לתהליך של בחירה והשכרת מדפסות לייזר ולתת לכם את ההכוונה הטובה ביותר.

השכרת מדפסות לייזרלמידע נוסף התקשרו

logo בניית אתרים