לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. בוסטר התנעה לרכב

בוסטר התנעה לרכב

לפני הכל נסביר מעט במה מדובר:  בוסטר התנעה לרכב הינו מוצר שנועד להקל עלינו בשעת חירום או במצב שבו  מצבר הרכב שובק חיים, דבר שקורה לכולנו אחת ל- 3-4 שנים בממוצע. מי מאיתנו לא מכיר את הסיטואציה הזו שבא הרכב אינו מתניע וכל הסימנים ברכב מצביעים על תקלה במצבר? בד"כ זה גם קורה ברגע הכי פחות מתאים כשאנחנו ממהרים למקום חשוב או דחוף ולא יכולים להרשות לעצמינו להתעכב.

 

במצב כזה, אם אתם מהאנשים המאורגנים שיש בידכם כבלים להנעת הרכב – זה עשוי לעזור לכם: כל מה שתצטרכו זה לבקש עזרה מרכב נוסף להניע את רכבכם וזאת בהנחה שזווית החניה שבה הרכב נתקע מאפשרת גישה אליו ובתקווה שתמצאו שכן/ חבר/ מכר או עובר אורח שיסכים לעזור.

היום יש פתרונות נוספים למצב מעין זה: כמו שבכל תחום אחר הומצאו פתרונות קלים ומהירים יותר- גם בוסטר התנעה לרכב נועד לספק נוחות ופתרון מיידי וקל לבעיית התנעת הרכב. בוסטר התנעה לרכב חוסך לכם את הצורך לחפש עזרה של אדם נוסף ונחסכת מכם התלות בגורם חיצוני.

למעשה פעולתו של בוסטר התנעה לרכב היא בכך שהוא מספק מעין סוללת גיבוי למצבי חירום שכאלה שמאפשרת את תחייתו המחודשת של המצבר ע"י כך שהיא מספקת לו חשמל וכך ניתן בקלות שוב להניע את הרכב. כמובן שנהג שברכבו בוסטר התנעה לרכב זמין, ימצא שהפתרון לבעיה ברכב גם הופך להיות מהיר וקל לטיפול ברגע אחד קטן.

 

למי חשוב או חיוני במיוחד בוסטר התנעה לרכב?

 כמובן לרכבי חירום או חילוץ שלא יכולים לבזבז זמן יקר, גם במקומות עבודה שבהם נדרשת זמינות של בעלי המקצוע וכל דקת זמן אבוד הוא גם ביזבוז של כסף... רצוי שיהיה בוסטר התנעה לרכב. אבל לא רק להם: לקוחות נוספים שחיוני במיוחד עבורם הוא אנשים שמתגוררים במקומות מרוקחים: קיבוצים מצפים או יישובים מרוחקים מהעיר. למעשה היום כמעט ואין אדם שבוסטר התנעה לרכב לא יכול לספק לו "שקט" בטחון ונסיעה רגועה ושלווה בידיעה שבכל מצב שלא יהיה- הוא מצויד בסוללת גיבוי.


למה עוד משמש בוסטר התנעה לרכב?

כמו כן בוסטר התנעה לרכב זה משמש כסוללת טעינה חיצונית לטלפון הנייד ולרוב המחשבים הניידים הקיימים השוק

בבוסטר התנעה לרכב שלנו יש גם 2 נורות אזהרה אדום וכחול צ'קלקה.

ונורת חרום לבנה שיכולה להחזיק עד 48 שעות.

בוסטר התנעה לרכב  בוסטר התנעה לסירה מצוין לשימוש גם בסירה שלך במקרה של תקלה במנוע בלב ים.

לחצו לקטלוג בוסטר התנעה איכותי וטובבוסטר התנעה לרכב

 


למידע נוסף התקשרו

logo בניית אתרים