לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מקרנים
  3. מקרן VIVITEK ויויטק

מקרן ויויטק Vivitek

מקרני וויויטק  מדוע לבחור  בויויטק -Vivitek?

כי אנחנו יכולים לשנות כל חוויה ויזואלית לפתרון שנועד לעבוד בשבילך. כי אנחנו מביאים עסקים, חינוך וחיי מוסדות לרמה חדשה. כי אנחנו מביאים פתרונות מעבר לתקשורת חזותית. אנו מאפשרים לך לדמיין את הפגישה והמידע שלך בצורה אופטימלית.

מספר המוצרים בסל : 0

התמונה הגדולה אנו תמיד לוקחים בחשבון את התמונה הגדולה יותר בעת הערכת צרכי הלקוח. קו ההקרנה הדיגיטלי, מוצרי התצוגה ופתרונות שיתוף הפעולה של Vivitek משלב את החידושים והטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי לענות על דרישות השוק לחינוך, עסקים, קולנוע ביתי ואולמות גדולים.

המערכת האקולוגית שלנופתרונות השילוט האלחוטי והדיגיטלי שלנו המשולבים במערכת האקולוגית של נובו הם סט מקיף של מוצרים שיחד - או באופן עצמאי - מועילים למשתמשים באמצעות שילוב חלק, הגדרה פשוטה, קלות שימוש וניהול לא מסובך.

השקעה לטווח ארוך

הפתרונות שלנו עמידים ואמינים , מה שהופך אותם להשקעה לטווח ארוך. עם Vivitek, אין עלויות נסתרות , ושדרוגי התוכנה והקושחה הם בחינם בין אם ללקוח יש פריסה קטנה או גדולה.

המגוון הרחב ביותר של פתרונות AV

לא רק סיפקנו מספר ראשונות בולטות בתעשיית ה-AV, אלא גם הצענו את המגוון הרחב ביותר של פתרונות AV

שמים את הלקוח במקום הראשון עזרנו לרבים מהעסקים של שותפי המשווקים שלנו לפרוח על ידי הצגת מגוון הולך ומתרחב של פתרונות העונים על צרכי הלקוחות בנקודות מחיר תחרותיות ביותר. בחירה נבונה הענקנו גם לערוץ וגם ללקוחותיו פתרונות חדשניים שהתגלו כהשקעה נבונה .

 אנו בערוץ המקרנים של ג'נרל נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה לגבי מקרנים, תוך מתן דגש על התאמת מקרן לצרכים שלכם. לקבלת ייעוץ חינם ומידע נוסף: 📞 073-7281111 , בווטסאפ: 📱 050-3461-333

logo בניית אתרים