לפרטים והזמנות
073-7281111

  1. דף הבית
  2. מקרנים
  3. מקרן אפסון EPSON
  4. מקרן לכיתה

מקרן לכיתה EPSON

מקרן לבית הספר לכיתה  אפסון EPSON , נחשב לאחד המקרנים המובילים בבתי הספר בישראל הודות לטכנולגית ההקרנה LCD . חב' אפסון נחשבת ליצרנית המקרנים בתצורת LCD מגדולות והטובות עם התמחות גבוהה במקרנים לכיתות לימוד ולחינוך וזאת עקב  תצורת צבעים מהברורים והחדים ביותר, בהציעה מגוון נרחב במיוחד של מקרנים בכל הרמות והסוגים: מקרנים קטנים לשימוש מקצועי , מקרנים לשימוש כיתתי , מקרנים ניידים לבית-ספר והוראה בכיתה, מקרנים לאודיטוריום , ומקרנים אינטראקטיביים. המגוון העצום של מקרני אפסון מקנה למנהל ולאחראי מיחשוב בביה"ס אפשרות לבחור את המקרן המתאים לו בדיוק לפי הצרכים. אנו בערוץ המקרנים מוכרים ומעניקים שירות למקרני EPSON זה שנים רבות תוך עמידה במלאי נרחב, במחירים אטרקטיביים לצרכן, במתן ייעוץ והכוונה, וכמובן במתן שירות ללקוח שרכש מקרן. בערוץ מקרני אפסון שלנו תמצאו את כל הדגמים החשובים, מפרטים טכניים, טיפים, מבצעים וכאמור מחירים אטרקטיביים ללקוח. אנו בערוץ המקרנים של ג'נרל נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה לגבי מקרנים, תוך מתן דגש על התאמת מקרן לצרכים שלכם. לקבלת ייעוץ חינם ומידע נוסף: 📞 073-7281111 , בווטסאפ: 📱 050-3461-333 

מספר המוצרים בסל : 0

כל מה שצריך לדעת לפני שבוחרים מקרן לבית

מיותר לציין כי יחד עם חלוף השנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מעוניינים להנות ממקרן בחלל הבית שלהם שכן, מדובר על מוצר שניתן לחבר אליו מגוון רחב של מכשירים במטרה לראות סרטים או לחילופין מצגות בצורה הנעימה והחוויתית ביותר. זאת בעוד כי אתם ממש לא חייבים מסך במטרה לראות את סרט, תוכלו להקרין אותו אפילו על גבי אחד מקירות הבית שלכם. יחד עם זאת, מיותר לציין כי יחד עם התפתחות הקדמה והענף בפרט, הרי שההיצע של היום הוא מגוון במיוחד ולכן, עליכם לוודא כי אתם מגיעים מוכנים. במטרה לסייע לכם, ריכזנו עבורכם את כל מה שתצטרכו לדעת טרם הגעתכם אל מעמד הרכישה. 


כך תבצעו את הבחירה הנכונה


בעת בה אנו מדברים על בחירת מקרן ביתי, הרי שהפרמר החשוב ביותר יהיה להתאים את גודל תצוגת המקרן לחלל ההקרנה הייעודי בחדר בו אתם מעוניינים להתקין אותו. זאת בעוד כי יהיה עליכם לקחת בחשבון את מרחק הצפייה, מרחק ההתקנה וכיוצא בכך. יחד עם זאת, עליכם לקחת בחשבון את צורת ההתקנה של המקרן שכן, תוכלו לרכוש מקרן ביתי אשר ניתן להתקנה על התקרה, אך באותה נשימה חשוב לזכור כי מדובר על אפשרות הדורשת תשתיות מתאימות למטרת תליית המקרן. בנוסף, בעת בה אתם מעוניינים לחבר אל המקרן מכשירים כאלו ואחרים, הרי שהדבר עשוי להתגלה לא פעם כלא נוח במיוחד ולכן, מומלץ לשקול רכישה של מקרן שולחן. על כן, לא משנה מהי ההעדפה האישית שלכם ומהם התנאים אליהם אתם נתונים, ניתן לומר באופן חד משמעי כי תוכלו למצוא את הבחירה האידיאלית ביותר עבורכם מבין ההיצע הרחב והמגוון הקיים בשוק המקרנים. 


רכישת מקרן לבית: השדרוג שכל אחד צריך

מיותר לציין כי התקדמה התעשייה יחד עם חלוף השנים האחרונות שכן, במקום רדיו יש לנו טלפון ובמקום טלוויזיה יש לנו מקרן. כאשר אנו מדברים על מקרן, מיותר לציין כי לא פעם מדובר על נושא שמעלה את ראשם של לא מעט אנשים שכן, במידה ואתם מאותם אנשים אשר מעוניינים ברכישה של מקרן לחלל הבית, בין אם לחלל חדר השינה ובין אם חלל הסלון בבית, הרי שברוב המוחלט של המקרים תוכלו פשוט לרכוש מקרן וסיימתם את הסיפור. תוכלו לבצע שימוש באותו מקרן במטרה להקרין סרטים וכל תוכן אפשרי על גבי אחד מקירות הבית שלכם, כל עוד אתם אכן יש לכם אחד כזה ובמידה ולא, הרי שתוכלו להיעזר ברכישת מסך נשלף ייעודי למקרן שכן, מדובר על רכישה לא מחייבת כאשר אתם כן מחזיקים בקיר פנוי בבית. יחד עם האמור, במידה ואתם רוצים לוודא כי אתם באמת מסודרים מכל כיוון אפשרי, תוכלו לרכוש חבילות הקרנה ייעודיות אשר כוללות בין היתר מסכי הקרנה חשמליים, כבלים וכיוצא בכך. 


מקרן עם הגברה מקצועית ואיכותית


החלטתם שלא מספיק לכם מקרן סטנדרטי ואתם מעוניינים לקחת את חווית הצפייה שלכם שלב נוסף קדימה? ובכן, אפשר להבין מדוע, הרי שאין כמו להנות מסרט איכותי ולהרגיש שאנחנו נמצאים בקולנוע. על כן, במטרה לממש את הרצון שלכם, הרי שיהיה עליכם לרכוש מקרן עם מערכת הגברה איכותית. אם כך, אפשר לומר באופן חד משמעי כי כמעט ומיותר לציין את שורת היתרונות של המקרן על פני הטלוויזיה המודרנית, בעוד כי באותה נשימה אפשר להגיד כי טלוויזיות מספקות אנשים ומייצרות חווית צפייה איכותית, אך תארו לעצמכם מה אותם אנשים היו חושבים על הקרנה באמצעות מקרן ביתי. 

logo בניית אתרים